Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Doplňky150

Calvin Klein Jeans – značka s vlastním životním stylem

Calvin Klein je každému dobře známým pojmem. Tato značka se stala jednou z předních módních světových firem a její produkty jsou distribuovány do celého světa. Již dlouho funguje její vlastní síť a prodává nejen oblečení, ale i spodní prádlo, vůně, kosmetiku nebo doplňky. Firma je známá hlavně jednoduchou, až skoro puristickou módou. Chce být nadčasová, a proto klade důraz na čisté linie a nenápadné látky. Džínové oblečení Calvin Klein je určeno spíše mladší a sportovnější generaci. Všechny módní doplňky jsou k dostání v pásnké i dámské variantě. A pokud to někomu nestačí, můžeš si produkty značky Calvin Klein Jeans koupit přímo do svého obývacího pokoje, protože na výběr je dokonce i ložní prádlo, ručníky, nádobí a koberce.

Calvin Klein - muž s jasnou vizí

Calvin Klein se narodil jako syn židovských migrantů. Absolvoval v roce 1962 střední školu umění a designu a poté pracoval v některých módních domech na Manhattanu, kde získal první zkušenosti. V roce 1968 založil Klein svou vlastní firmu s oblečením a pojmenoval ji po sobě. Ze začátku tato firma, která sídlila na newyorském Manhattanu vyráběla jen kabáty a šaty. V 70. letech se její nabídka rozšířila o první parfém a v 90. letech přibyly hodinky a brýle. Značka se stala známou díky džínovému oblečení a s ním souvisejícími reklamními kampaněmi, které vyvolaly občas i velký rozruch. V roce 1982 byla založena podznačka Calvin Klein Underwear. Klein je průkopníkem v designovém spodním prádle a jeho nejslavnějším modelem je asi Mark Wahlberg, který nafotil rozsáhlou reklamní kampaň. V roce 2002 prodal Klein svoji firmu americkému výrobci košil Phillips-Van-Heusen Cooperation a od té doby Klein nepracuje již jako návrhář, ale jen jako poradce. Hlavní značka je od roku 2008 navrhována a vyráběna opět v New Yorku. V jeho vlastních obchodech je možné přímo na místě zakoupit různé výrobky a módní kolekce Calvin Klein.

Staň se skutečným fanouškem značky Calvin Klein Jeans

Na ABOUT YOU můžeš od této značky najít co nejvíce. Zde najdeš vše, co s úspěšnou značkou Calvin Klein souvisí. Dámy i pánové si mohou vybrat z její bohaté nabídky a nechat se tak unést jasností, jednoduchou elegancí a nadčasovou krásou tohoto amerického designéra. Ať už spodní prádlo, džínové oblečení nebo vhodné večerní šaty, v sortimentu značky Calvin Klein Jeans najdeš i ty tvůj nový oblíbený kousek. Rozhodni se pro vysoce kvalitní a velmi dobré provedení a staň se tak součástí historie této slavné módní kultovní značky.