Přejít na hlavní obsah

Pánské boty Converse: Najdi si svou hvězdu

Ještě nejsi hrdým majitelem alespoň jednoho páru legendárních conversek? Tyhle plátěné pánské boty s gumovou podrážkou a pěticípou hvězdou na boku kombinují sportovního ducha s ultimátním rebelstvím. Vykřičí do světa tvou individualitu a dýchají pestrými příběhy ulice. Na první pohled se chlubí retro nádechem, který odkazuje k americké moderní historii rozvoje sportu. Jsou univerzálním bohatstvím jakéhokoliv botníku, protože se hodí jak ke sportovnímu stylu, tak k ležérním outfitům a neurazí je ani souhra s elegantními prvky. Pánské boty Converse jsou k dostání v nejrůznějších barvách, v nízkém nebo vysokém – kotníkovém provedení, v absolutně klasickém retro designu i obohacené o moderní materiály, praktické vlastnosti a líbivé detaily. Něco ale mají všechny modely conversek společné: jednoduchý, ale poutavý unisex design; nezaměnitelné šněrování a hvězdu v logu, která se stoprocentně někde na botách ukrývá. Už víš, jaká hvězda bude ta tvoje? Neváhej a najdi si tu nejlepší na ABOUT YOU v kategorii Converse boty pánské.

Pánské boty Converse: Zrod legendy

Converse je americká značka, která začínala před více než 100 lety pod názvem Converse Rubber Corporation jako výrobce gumové obuvi. Jednalo se především o sezónní záležitost, a tak si její zakladatel Marquis Mills Converse lámal hlavu nad tím, jak sortiment rozšířit, aby o něj byl celoroční zájem. Rozhodl se pro výrobu sportovní obuvi, která byla zrovna na vzestupu díky rostoucí oblibě basketbalu. Svůj klíčový materiál, gumu, ale firma neopustila, a začala ho používat i jako základní platformu sportovních bot pro basketbalové hráče. Brzy spatřil světlo světa první legendární model All Star. Po nějaké době se k němu přidaly další boty, které sklidily takové ovace, že se v nezměněné podobě prodávají dodnes – Chuck Taylor All Star. K celosvětovému úspěchu ale bylo potřeba víc než dobrý nápad a kvalitní produkt. Bylo to především odhodlání, pracovitost, dobrá obchodní a výrobní strategie a promyšlený marketing, co dostalo pánské boty Converse přes obě světové války i ekonomickou krizi a vyneslo je do sfér úspěchu i mezi slavné osobnosti světa sportu a umění.

Pánské boty Converse: Rozmanitá jednoduchost pro každou příležitost

Boty Converse jsou nepřehlédnutelným ač minimalistickým doplňkem pánského outfitu. Upoutají svým unikátním desihnem, který je rozeznatelný na první pohled. Jsou dokonalé ve své jednoduchosti, a tak není překvapující, že nejoblíbenějšími modely zůstávají černé a bílé varianty nízkých i kotníkových tenisek Converse. Klasický vzhled conversek zahrnuje jednobarevnou plátěnou botu s bílou gumovou podrážkou. Dnes ale pořídíš i řadu modelů v jiných než plátěných materiálech. Oblíbená je kůže nebo semišová kůže, která dělá v kombinaci s protiskluzovou podrážkou z conversek praktický model bot vhodný pro jakoukoliv situaci. Snad žádné boty toho ještě tolik neuměly! Hodí se ke kraťasům, džínům, chinos kalhotám, a dokonce je můžeš vzít i ke společenským outfitům, kterým dodají zvláštní nádech rebelie a trendovosti. Ještě váháš, jestli jsou pro tebe pánské boty Converse tím pravým? Inspiruj se na ABOUT YOU zástupem stylových modelů, které tě přesvědčí o tom, že je vám setkání souzeno. Dopravu máš navíc od nás vždy úplně zdarma.