Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Gipsy: mladý, divoký a výstřední styl

Gipsy je kožená móda pro trendově orientované ženy a stylové muže. Během několika málo let se ze slibného nováčka vyklubal uznávaný a úspěšný specialista s koženým zbožím, s distribucí do celého světa. Ve Wietmarschenu, městečku v Dolním Sasku, začal Bernd Thüring s výrobou koženého zboží v roce 1982. Využil všech svých dlouholetých zkušeností s opracováním kůže a brzy slavil první úspěch. V roce 2005 koupila práva na Gipsy skupina Raberg, zastoupená odborníkem na jehněčí kůži Jürgenem Rabergem. Přidal značce Gipsy své 45-ti leté know-how a vyvinula se tak společnost Mauritius GmbH, která je ceněna jak v celé Evropě, tak i v mezinárodním měřítku. Jejich vlastní návrhářský tým vytváří dvě hlavní kolekce ročně, které naznačují mladý, divoký a výstřední styl. Ví přesně, jak kombinovat nadčasovou eleganci se svěžím sportovním nádechem.

Gipsy s jemnými detaily a ručně malovanými prvky

Díky širokému spektru různých střihů a návrhů si najde každý najde svůj oblíbený kus, který mu dokonale vyhovuje. A za rozumnou cenu. Kožená móda značky Gipsy je již dlouho nepostradatelnou součástí jakéhokoliv dobře zásobeného šatníku. Módní repertoár zahrnuje kožené bundy, vesty nebo kabáty. Velmi populární u fanoušků jsou bundy v obnošeném vzhledu à la sedmdesátá léta. Modely Gipsy jsou perfektně řemeslně zpracované s jemnými detaily a ručně malovanými prvky. Ty zvláště vyniknou ve stylu Vintage. Je tak dokonalá, že vypadá jako by bunda patřila Tvému dědečkovi. Zpět do 70. let! U mladší generace převládá obliba v kombinaci chytrých klasických střihů s extravagantními švy nebo různými kapsami. Stojáček, všitá kapuce, asymetrický zip, kožešinový límec, zipy a spony na koci rukávů, jsou všechno kreativní nápady, které Gipsy řadí mezi elitu.

Gipsy používá měkkou, semišovou a jehněčí kůži

Gipsy používá při výrobě vysoce kvalitní materiály jako je měkká, semišová a jehněčí kůže, které zaručují optimální pohodlí při nošení. Originální značka Gipsy přikládá velkou důležitost aplikaci inovativních technik při práci s kůží. Díky tomu je přirozená struktura kůže perfektní. Materiál kožedělné módy se ošetřuje pouze přírodními barvivy a rafinuje se výhradně ručně. Výsledkem je barevná móda, která se hodí na každou příležitost. Filozofií Gipsy je trvalá udržitelnost. Nezávislé zkušební laboratoře nepřetržitě testují zboží na škodlivé látky. Slušné pracovní podmínky ve výrobních zařízeních jsou samozřejmostí.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Gipsy pro ženy a muže.