JOST
Počet produktů: 1
Sledovat
Model/kaProdukt
JOST
Batoh 'GÖTEBORG Drawstring'
  2 319 Kč
  3 099 Kč

  JOST – kvalitní a nadčasové tašky a batohy

  JOST vznikla v Německu jako rodinná firma a její kořeny sahají až do roku 1891. Po celou dobu bylo jejím hlavním cílem efektivně zpracovávat kožené výrobky. Firma jako taková vznikla v roce 2002, aby poskytla zákazníkům kvalitní tašky a batohy. Dává výjimečný důraz na to, aby do svých návrhů zakomponovala moderní design s prvotřídní kvalitou. Doplňky JOST jsou velmi nadčasové a jsou vyráběny v Evropě podle evropských standardů. Stejně tak je jako materiál vybírána kůže z Evropy a prémiové látky. Firma se vyznačuje precizním zpracováním a originalitou. Svou novou tašku či batoh, které Tě můžou doprovázet každý den, si na ABOUT YOU vyberou muži i ženy.

  Vyber si svůj nový doplněk JOST na ABOUT YOU

  JOST online shop Ti přináší to nejlepší z repertoáru téhle značky. Mít kvalitní tašku nebo batoh je velmi důležité. Nejen, že chceme, aby vypadaly dobře, ale zároveň je nutné, aby se do nich vešlo všechno potřebné a posloužily i ve dnech, kdy je člověk celou dobu na nohou a potřebuje mít své nezbytnosti stále u sebe. Tohle přesně má JOST na paměti při výrobě svých produktů. JOST dámské tašky jsou tak variabilní. Můžeš si nastavit popruhy přesně podle potřeby a nosit je přes rameno, nebo je vzít za ucha do ruky a stylově tak doplnit svůj outfit. Pokud potřebuješ celý den nosit spoustu věcí, třeba do školy, a chceš, abys i tak vypadala trendy, pak Tvůj nový batoh musí být ten od JOST. Mají elegantní kožené vzhledy a můžeš si vybrat mezi tmavými odstíny, které výborně ladí s jakýmkoli oblečením, nebo můžeš experimentovat a vybrat si barevnou tašku, která na sebe ihned upoutá pozornost.

  Batohy JOST doplní i elegantní outfity

  JOST shop má nabídku svých návrhů dostupnou i pro muže. Pánské batohy JOST jsou výborné pro nošení do školy i ve volném čase, třeba na krátké procházky po městě. Elegantní pánský batoh je skvělý, protože jím můžeš doplnit módně vypadající outfit, ke kterému by jiná taška neseděla. V trendy outfitu s košilí se tedy nemusíš bát toho, kam odložit své věci. JOST se o to postará. Je jen na Tobě, který styl zvolíš – jestli elegantní tašku nebo batoh, který dodá dotek ležérnosti Tvému outfitu. Záleží na Tvé náladě a na tom, co nejlépe doplní Tvůj charakter. Jedno je ale jisté – u JOST máš zaručený trendy vzhled a prvotřídní kvalitu, která zajistí, že Ti bude doplněk od ní ještě dlouho sloužit!