KangaROOS
Počet produktů: 40
Sledovat
KangaROOS
Tenisky
  Děti
515 Kč
1 037 Kč
KangaROOS
Tenisky 'Kadee Melt V'
  Děti
645 Kč
1 299 Kč
KangaROOS
Tenisky 'Citylite EV'
  Děti
777 Kč
KangaROOS
Tenisky 'Kangashine II'
  Děti
1 049 Kč
KangaROOS
Tenisky 'Kanga X 5000'
  Děti
907 Kč
1 179 Kč
KangaROOS
Tenisky 'Nihu EV'
  Děti
669 Kč
1 049 Kč
KangaROOS
Tenisky 'Kadee Knit'
  Děti
635 Kč
907 Kč
KangaROOS
Sandály 'Belle'
  Děti
539 Kč
909 Kč
KangaROOS
Sandály 'Mini'
  Děti
579 Kč
777 Kč
KangaROOS
Sandály 'Rock lite'
  Děti
699 Kč
777 Kč
KangaROOS
Tenisky 'K-Sock III'
  Děti
929 Kč
1 037 Kč
KangaROOS
Sandály 'Belle'
  Děti
539 Kč
779 Kč
KangaROOS
Sandály
  Děti
539 Kč
777 Kč
KangaROOS
Tenisky 'Kanga X Hydro'
  Děti
1 427 Kč

KangaROOS – boty s kapsičkou v jazyku

Americká značka KangaROOS je inspirací pro fanoušky módy po celém světě díky svým sportovním a pohodlným designům. Ve svých kolekcích kombinuje kvalitu, styl a praktičnost. Vyrábí obuv a volnočasové sportovní oblečení pro ženy, muže a děti. Ale pojďme pěkně popořádku. Psal se rok 1979, když v americkém St. Louise architekt Bob Gamma vymyslel první tenisky KangaROOS a založil firmu. Velmi rád ve volném čase běhal a při tom se trápil tím, kam uložit klíče a peníze, aby mu necinkaly v kapse. Přišel s geniálním nápadem: kapsičkou v jazyku bot. Tento patent se rychle ujal. Vybudoval úspěšnou značku KangaROOS, která se prodává ve více než padesáti zemích světa. Malou integrovanou kapsu v teniskách najdeš v každém modelu dodnes. KangaROOS boty jsou nepostradatelné.

KangaROOS – ty s tím vyšitým klokanem

Identifikovatelná je značka KangaROOS díky logu v podobě klokana. Vyšívaný klokánek svoji podobu nezměnil od roku 1982, je skutečným poutačem a okouzlující ochrannou známkou. Dává těmto trendovým botám svůj osobní dotek a moderní design. KangaROOS obuv poskytuje svým nositelům maximum pohodlí. Kombinuje sport s moderním vzhledem a s nejlepšími funkcemi. Měkké čalounění, flexibilní podrážky s odolností proti oděru, robustní prvky a perfektní střih zajišťují absolutní pohodlí ve sportu, v každodenním životě a ve volném čase. Integrovaná paměť pěnové vložky, které se přirozeně přizpůsobí tvaru Tvé nohy, speciální tlumení v podešvi a vysoce kvalitní, odolný svrchní materiál, odlišuje „klokany“ od běžných modelů. Tento systém si dali KangaROOS patentovat.

KangaROOS – nejen funkčností se může pochlubit

KangaROOS boty si hravě pohrají dokonce i s nepřízní počasí. Jsou vybaveny prodyšnými a vodotěsnými vlastnostmi, takže i v tom největším větru a dešti, bude Tvá noha suchá a v teple. Dokonce i u dětských modelů se můžeš plně spolehnout na stabilitu, dostatečný prostor pro nožičky a na to, že se nedají zničit a dlouho vydrží. Ale nejen funkčností se může značka KangaROOS pochlubit. Díky barevnými kombinacemi, nápaditými detaily a módními aplikacemi je velmi oblíbená i u cílové skupiny, která nežije sportem. Hodí se skvěle k džínům, ale i k sukni na neformální pracovní schůzku. Nech se inspirovat tímto ležérním, neformálním stylem v trendy barvách a s neotřelými vzory. Neomezená všestrannost, trvanlivost a absolutní komfort KangaROOS Tě ohromí.