LOVE Stories
Počet produktů: 5
Sledovat
Filtrovat produkty od značky

Love Stories: Tvoje denní dávka hebkosti

Taky se ráda rozmazluješ krásným spodním prádlem? Většina žen si na těchto sladkých maličkostech velmi zakládá, a to z dobrého důvodu. Kdo nevyzkoušel, neuvěří – sada kalhotek a podprsenky, která ti dokonale sedí a sluší, Ti zvedne sebevědomí jako máloco. Má to ale háček. Co když chceš něco extra? Už jsi někdy strávila celé odpoledne blouděním po obchodech, a stejně nenašla nic, co by ti padlo do oka? Přesně tohle se stalo zakladatelce značky Love Stories. Proto se v roce 2013 rozhodla začít navrhovat prádlo pro ženy, které se chtějí cítit pohodlně, být sexy, ale ne lacině vyzývavé. Postupně do nabídky přibyly také plavky, doplňky a sportovní oblečení. Objev úchvatné kousky značky Love Stories a hýčkej se!

Love Stories je láska na první dotek

Na denní nošení, kdy si chceš jít po práci nebo po škole zacvičit a od prádla očekáváš především pohodlí, je navržená kolekce Ready-To-Wear. Vedle spodního prádla tu najdeš i hedvábné župany, jednoduché košilky a krásná pyžama, která se dají klidně vydávat za pohodlný outfit na doma. I při povalování na gauči přece můžeš vypadat stylově! Pokud máš naplánovanou romantickou schůzku nebo se chceš jen tak sama pro sebe cítit jako svůdná bohyně, prozkoumej prémiovou řadu značky Love Stories – Cirque De La Nuit. Všechny hebké luxusní kousky jsou dokonale propracované a vyrobené z nejjemnějšího francouzského hedvábí a italské krajky. Tahle kolekce pro noční motýly je temná a dekadentní. Love Stories je spodní prádlo, které si zamiluješ.

Love Stories je spodní prádlo navržené ženami pro ženy

Kreativní ředitelka a zakladatelka Love Stories Marloes Hoedeman říká, že si přála navrhnout prádlo pro ženy, jaké doopravdy jsou – všestranné a připravené na cokoliv. Prádlo, ve kterém se budeš cítit krásná, sebevědomá a atraktivní. Sexy, ale ne vyzývavá. Marloes do té doby pracovala v oblasti interiérového designu a s navrhováním spodního prádla neměla žádné zkušenosti, takže ji nedržely při zemi žádné hranice a pravidla – prostě o nich nevěděla. Love Stories je značka, kterou milují zákaznice na celém světě. Každá z kolekcí je přehlídkou skvělých kousků, které můžeš donekonečna kombinovat. Pusť si k tělu trochu lásky od Love Stories.