Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Q/S designed by: městská a spontánní móda pro Tvůj všední den

Real Fashion for Real People – slibuje svým zákazníkům značka Q/S designed by. V roce 2016 se Q/S designed by, dříve Q/S by s.Oliver, stala samostatnou značkou vedle dalších známých značek jako s.Oliver, Liebeskind Berlin, Comma a Triangle. Značka staví na svéhlavém oblečení pro ženy i muže. Nejde jen o to “být cool“, ale o módní a sebevědomý styl. Tímto přístupem k módě si značka vytyčila svou vlastní cestu a stala se tak mezinárodní módní značkou. Kvalita a autentičnost – to jsou priority této značky. Dále je nutné zmínit, že veškeré oděvy jsou spontánní a ideální do města. Q/S designed by osloví svým osobitým designem především mladší milovníky módy, kteří nechtějí být všední. Důraz je kladen zejména na individuální look. Od nepatrných vzorů až po velmi jasné linie – vše, co potřebuješ pro svůj look, má tato značka zkrátka v malíčku. Věř Q/S designed by, že poutavé detaily a rafinovaně barevné kombinace jsou vedle optimálních střihů absolutní nutností. Designeři vždy se svými kousky skvěle odhadnou svou cílovou skupinu. Jejich cíl není jen prodávat oblečení, které můžeš nosit ve svém volném čase, nýbrž Ti i ukázat, jak moderně můžeš pracovat ve své kanceláři.

Q/S designed by – Část úspěšného koncernu

Módní linie Q/S designed by patří k mezinárodně úspěšné značce s.Oliver, která sídlí v obci Rottendorfu ve městě Würzburg v Dolních Frankách. V roce 1969 založil Bernd Freier společnost, která činila roční obrat přes 1,5 miliardy. Šlo o módu, která oslovila obrovskou cílovou skupinu. V hlavní centrále této společnosti pracuje okolo 2 000 zaměstnanců a ve světě je pod touto značkou zaměstnáno přes 7 000 lidí. Tato velmi žádaná značka, k níž patří i Q/S designed by vyrábí své rozmanité kolekce jak v Asii, tak v Evropě. Jako světový koncern dodává své produkty do více než dvaceti zemí, mezi něž patří Belgie, Řecko, Kanada i Indie. Její odnož QS designed by se specializuje především na mladé módní ikony. Móda má být atraktivní, moderní a individuální – to poznáš, jakmile si prohlédneš první kousek, neboť mezinárodně oblíbená nemůže být přece tato značka bezdůvodně.

Q/S designed by – móda pro Tvůj všední den i noční život

Garance individuálního looku a rafinované módy. Dynamický styl jde dohromady se všedním dnem, zaměstnáním i nočním životem. Něco vkusného, něco více casual, ti nabídne zcela mimořádná značka Q/S designed by, která čeká na Tvůj výběr. Neboť už nyní najdeš svůj nový vysněný outfit on-line na ABOUT YOU. Věnuj pozornost módní značce Q/S designed by, objev styl a s ním související urban look a nech si doručit svou objednávku až domů.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Q/S designed by pro ženy a muže.