REEBOK Logo
Reebok Classic Logo

Reebok Classic = světoznámá kultovní značka

Reebok Classic je světoznámá značka dámského a pánského sportovního oblečení a obuvi. Představuje trendy módu pro sport, ale vyrábí také velmi atraktivní kolekce ležérních oděvů vhodných pro volný čas, do školy i do práce. Úspěšný příběh začal Reebok Classic psát již v roce 1895, kdy Angličan Joseph William Foster tuto značku založil. Malá rodinná továrna z Velké Británie zaznamenala první úspěch, když dodávala obuv olympionikům v roce 1924. V 80. a 90. letech se kožené tenisky Reebok Classic se speciální podrážkou zařadily mezi kultovní obuv s mezinárodním renomé. Dnes spadá značka pod Adidas, ale drží si svou vlastní linii a hrdě se prosazuje svým inovativním konceptem kruhových tréninků - Crossfit. Oblečení Reebok Classic je k dispozici pro nejrůznější sporty od basketbalu po běhání až po chůzi, kombinující moderní high-tech tkaniny s trendy designy.

Reebok Classic – správné oblečení a obuv na sport

Při sportu potřebuješ nejen vytrvalost a motivaci, ale i správné oblečení a boty. Reebok Classic nabízí široký sortiment a pokrývá mnoho sportovních odvětví, jako jsou například jogging nebo týmové hry. Zejména v současném hnutí Crossfit hraje značka důležitou roli a dodává sportovcům inovativní produkty. Oblečení je speciálně přizpůsobeno náročnému všestrannému fitness sportu a uvolňuje cestu nové sportovní dokonalosti. Ať už Tvé srdce bije při běhu nebo rychlých tenisových utkáních, kombinace moderního designu s funkčními prvky Ti přinese pohodlí. Díky tomu si můžeš užít svou oblíbenou aktivitu naplno. Odpočívat se dá v pohodlné mikině Reebok Classic večer na gauči, v komfortních teniskách na procházce městem, nebo v super kšiltovce na cestách. S Reebok Classic budeš IN v každodenním životě.

Reebok Classic - kvalitní tenisky, které se neokoukají

Bestselerem značky Reebok Classic jsou retro tenisky vyrobené z jemné kůže. Mají speciální mezipodešev, která Ti poskytne spolehlivou ochranu proti nárazům. Zvýšená gumová podrážka je odolná proti oděru a anatomicky vytvarovaná stélka optimalizuje pohodlí. Tato produktová řada je považovaná za vlajkovou loď Reebok Classic. Vydrží dlouho a nikdy se neokouká. Pozor, tahle běžecká klasika, může vypadat i velice žensky. Leské kovové prvky, perleťový lesk, barevné variace ve zlatě, stříbře a bronzu, směs lesklé kůže, nylonu a semiše dávají modelům zvláštní eleganci. Nejoblíbenější variantou Reebok Classic je bílá barva, doplněná logem vlaječkou Velké Británie. Ta nesmí chybět!.