Objev nyní roušky za výrobní cenu5


Plavky ROXY: žensky něžné plavky se sportovním nádechem

Chceš svými plavkami upoutat, být módní, ale přesto sportovní? Pak jsou pro tebe plavky od ROXY tím pravým. Nech se inspirovat mimořádným stylem surfařské značky ROXY, která klade důraz na unikátní barevnost a nevšední technologické i designové provedení. Ať už se jedná o pruhy, tečky, květinové vzory nebo grafické prvky, v ROXY plavkách se najdeš raz dva. Jednotlivé kousky můžeš navzájem skvěle kombinovat a popustit tak uzdu své kreativitě. Výběr vrchního a spodního dílu zvlášť ti také umožní opticky tvarovat postavu. Vyber si mezi oblíbenými bikinami a ukaž své krásné křivky nebo se trochu zakryj nápaditými jednodílnými plavkami. Díky nim se budeš cítit uvolněná a svá bez zbytečných starostí o nadbytečná kila. Výběr ti usnadní množství zajímavých detailů zapracovaných do modelů návrháři plavek ROXY. Na ABOUT YOU máme kousky, které už teď čekají, až je vezmeš na výlet do cizích krajů.

Vytvářej originální kombinace s plavkami ROXY

Patříš mezi holky, které se oblékají podle nálady? Jeden model tě přestane po chvíli bavit? Dámské plavky ROXY jsou koncipovány tak, aby šly modely pěkně kombinovat mezi sebou. Proto si můžeš koupit jen vrchní nebo spodní díl zvlášť a vytvořit si tak svou ideální a originální kombinaci přesně podle svého vkusu. Správným výběrem plavek můžeš postavu i jemně tvarovat. Že světlé barvy opticky zvětšují a tmavé barvy tlumí partie, ke kterým nechceme poutat pozornost, je dobře známý fakt. Pokud máš širší boky, vyber si tmavé jednobarevné kalhotky. Můžeš je pak doplnit vícero výraznými podprsenkami, které upoutají pozornost nahoru. Trápí tě menší prsa? Výraznou podprsenku zvol v trojúhelníkovém střihu se zavazováním za krk. Takové plavky ti dopřejí dostatek pohodlí a navíc tvé poprsí opticky zvětší. Jsi jednou z baculek, po kterých muži šílí, ale tobě špíčky na náladě u vody nepřidávají? Právě pro tebe jsou tu úžasné modely jednodílných plavek ROXY. Ty rozhodně nevypadají všedně a pro svou originalitu po nich sáhne i nejedna kráska dokonalých proporcí! Najdeš na nich spoustu zajímavých detailů, které zvědavé oči dostatečně zaměstnají. Bav se vymýšlením ideálních kombinací a vytvoř si svůj jedinečný letní styl – my v ABOUT YOU už jen čekáme, co vymyslíš!

Dámské plavky ROXY: pro surfařky i plážové bohyně

Značka ROXY je s vodním živlem spojená už od svého vzniku na konci minulého století, kdy využila díry na trhu a zaměřila se na ženskou řadu surfového oblečení. Hned tato první řada zaznamenala obrovský úspěch a hvězda slávy ROXY začala stoupat výš a výš. Samotné okolnosti raketového startu této značky, která spadá pod společnost Quicksilver, z ní dělají pravého specialistu ve světě dámského oblečení do vody. I když přišla po sléze i s kolekcemi oblečení na běžné nošení do města a upoutala i jedinečným oblečením na hory, s vodou zůstala spjatá dodnes. Stala se synonymem kvality a pohodlí doprovázející přímořský životní styl. Plavky ROXY jsou pro tebe tou pravou volbou, ať už jsi fanynka vodních boardriderových sportů a oceníš důmyslné technologické provedení plavek nebo se jen ráda povaluješ na pláži pod značkou reprezentující styl a hodnoty. Láká tě spojení sportovního životního stylu, módy a kvality? Projdi si nabídku plavek ROXY na ABOUT YOU a už začni plánovat dobrodružství, při kterém tě doprovodí.