SUPERGA: Tenisky, které miluje i vévodkyně Kate

Tenisky jsou nesmrtelný evergreen. Kromě toho, že jsou pohodlnější než vysoké podpatky (i když ty mají celou řadu výhod, ale o tom jindy), dodají i elegantnímu outfitu ležérnost a hravý nádech. Své o tom ví i manželka prince Williama, vévodkyně Kate. A jak je známo, co nosí Kate, bude za chvíli nosit každý. Výhodou v tomhle případě je, že si Kate nepotrpí na hvězdná jména a klidně si vyrazí v outfitu, jaký si může dovolit každý. To platí i pro tenisky italské značky SUPEREGA. Nechej se inspirovat její milostí a prohlédni si ikonické Cotu Classic – klasické bílé tenisky, které se hodí doslova ke každému outfitu. SUPEREGA má ale v nabídce i další esa.

Boty SUPERGA se hodí ke svatebním šatům i na procházku se psem

Módním dogmatům a zkostnatělým pravidlům už naštěstí odzvonilo, takže můžeš v teniskách vyrazit i na vlastní svatbu. Kolekce SUPEREGA tě nenechá na holičkách a nebudeš vědět, které z jejich bot si pořídit dřív. Co tu máme na výběr? Samozřejmostí jsou klasické plátěnky, které díky prodyšnému materiálu užiješ hlavně v teplých měsících (a navíc je po výletu v zabahněném lese můžeš klidně hodit do pračky, voilá, zase jako nové). Neodolatelné jsou espadrilky v retro stylu – ty vypadají naprosto úchvatně k letním šatům a rozevlátým modelům v bohémském stylu. Na chladnější měsíce a pro sofistikovaný look se neobejdeš bez kožených nebo semišových SUPEREGA. Chceš něco odvážného, čím oživíš i nejjednodušší outfit? Nenechej si ujít metalické tenisky vyblýskané k dokonalosti. Barevná škála je nekonečná – bílá, černá, citrónová, zlatá… volba je jen na tobě.

SUPERGA obouvá milovnice tenisek už přes 100 let

Je to skoro k neuvěření, ale tahle italská značka vznikla před více než 100 lety v ráji špaget a modrého moře – v Itálii. V turínské továrně SUPEREGA se v roce 1911 začal vyrábět dnes už ikonický model Superga 2750. Následovala krátká pauza způsobená válkou, ale hned po jejím skončení se SUPEREGA vrátila ke svému poslání, rozšířila řadu produktů o sportovní obuv, gumovky a především přidala barvy a různé styly. Původní model 2750 dostal modernější kabátek a firma začala navazovat spolupráci s dalšími značkami, takže na svět přicházely další a další návrhy – jeden lepší než druhý. S teniskami SUPEREGA budeš stylová na pláži, v kanceláři, v luxusní restauraci i na houpačce v parku.