Tenisky pro ženy90

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Tenisky

Objev další produkty z kategorie Tenisky

MUSTANG tenisky jsou nedílnou součástí všech botníků

V teniskách Mustang se snoubí elegantní styl se sportovním, můžeš je tak nosit jak do kanceláře tak i ve volném čase. Tvé nohy jsou v nich navíc po celém dnu odpočinuté a lehké. Díky modelům ve špičkových módních barvách, zdobenými kamínky, dekorativními prvky, vyšíváním a krajkou si je můžeš obout i k sukni a šatům. Staly se velmi populárním módním doplňkem. Mustang tenisky jsou nedílnou součástí všech botníků. Jejich tvary a barvy jsou stejně rozmanité, a dokonce se dají nosit i v zimě. Prohlédni si například kotníkový typ s kontrastními švy a aplikací na boku. Kvalitní svrchní materiál Ti zaručí, že Tvé nohy zůstanou v suchu a kožešina uvnitř Tě dostatečně zahřeje.

MUSTANG tenisky jsou svou kvalitou unikátní

Při navrhování tenisek Mustang firma klade důraz na pohodlí a střih, který lze kombinovat s různými oděvy. Kromě toho se zaměřuje na udržitelnost, takže se můžeš těšit na tenisky Mustang, které neznečišťují životní prostředí. Než obuv opustí továrnu, je kontrolována s německou precizností na každém výrobním kroku, takže vybraný model má tu nejlepší kvalitu. Tím jsou dámské tenisky Mustang unikátní. Můžeš se na ně spolehnout. Značka Mustang byla založena Luisem Hermanem v roce 1932. Soustředila se na výrobu pracovních kalhot pro honáky dobytka. Dnes je pravděpodobně nejznámější výrobce denimu v Evropě. U Mustang tenisek se džínovina také často objevuje. Vyber si nízké světle modré tenisky, ze sepraného materiálu. Švy, kovové nýtky i kožené doplňky svého výrobce nezapřou.

MUSTANG tenisky s nápaditým logem

Typickým znakem a ochranou známkou je název a obrázek koně v logu firmy. Je poznávacím znamením všech tenisek Mustang. Můžeš ho vidět v různých provedeních a velikostech. Jednou na tkaničkách, na stélce, na podrážce, na jazyku, na kotníku i na patě. Nejčastější varianta je kožený hnědý obdélník nebo bílý nápis na červeném podkladu. Jakou barvu Mustang tenisek vybrat? Modré zdůrazní Tvůj sportovní vzhled. Černé Mustang tenisky se hodí úplně ke všemu a dají se sladit se všemi trendy. Totéž platí pro šedé, jejichž nenápadná barva nechá vyniknout Tvůj outfit. Nebojíš se experimentovat? Pak na Tebe čekají měkké polstrované Mustang tenisky v metalickém vzhledu, s nimi budeš zaručeně středem pozornosti.