DEAL DAYS: -20 % na VŠE5

20EXTRAAktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Koše na prádlo50

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Koše na prádlo

Objev další produkty z kategorie Doplňky do bytu

Designový koš na prádlo padne do každého bytu

Vypadá tvoje koupelna nebo šatna pořád trochu neuspořádaně? Nebo se ti všude v ložnici dokonce válí špinavé prádlo, které před praním vždy jen posbíráš a hodíš do pračky? S hezkým košem na prádlo tyhle starosti zmizí jako mávnutím kouzelného proutku! Pořiď si jemný nevtíravý kousek, který krásně splyne s interiérem, nebo obyčejnou barvu místnosti oživ barevným motivem. S tím pravým prádelním košem začneš pravidelné praní milovat! Máme pro tebe totiž i kousky, které ti celý proces praní opravdu usnadní, a to hlavně díky praktickému třídícímu systému. Projdi si nabídku, kterou jsme pro tebe na ABOUT YOU nachystali a vyber si ten pravý kousek pro své prádlo!

Jaký typ koše na prádlo zvolit?

V každé domácnosti by měl být zkrátka alespoň jeden kousek. Jaký se bude hodit právě tobě? Pokud máš v blízkosti pračky volný roh, ideální je zaplnit ho rohovým kouskem. Látkový koš na prádlo vypadá stylově, a pokud zvolíš model třeba s hliníkovou konstrukcí, bude krásně držet tvar. Otevřený vršek zvol, jestli chceš házet použité prádlo do koše bez sebemenší práce. Jestli tě ale pohled na špinavé prádlo, byť svrchu, moc neláká, určitě sáhni spíš po kousku s uzavíratelným vrškem. Ten nabízí buď obdélníkový model s víkem nebo kulatý prádelní koš, který má tu výhodu, že jde u některých výrobců krásně stáhnout uprostřed pomocí šňůrek. Ráda prádlo ještě před vypráním rovnou třídíš? Pak sáhni třeba po sadě několika látkových kousků zavěšených na konstrukci pěkně nad sebou. Do vrchního koše můžeš házet třeba bílé prádlo, do prostředního tmavé a do spodního barevné oblečení. Při praní není nic jednoduššího, než celý obsah koše vysypat rovnou do pračky bez otravného třídění. Nezní to skvěle? Sady pro tebe máme nachystané i ve stojacích variantách, takže si můžeš vybrat variantu, která ti vyhovuje nejvíc.

Nápadité prádelní koše na ABOUT YOU

Už sis prošla naši nabídku? Rozluč se s představou prádelního koše jako kousku bytového designu, který je „nutným zlem“. S našimi kousky si nejen usnadníš práci při praní, ale skladování špinavého oblečení tě možná začne dokonce i bavit. Jestli patříš mezi ženy, které mají rády ve všem systém a je ti styl vlastní, designovým kouskům z ABOUT YOU zkrátka neodoláš. Okouzlil tě jednobarevný látkový koš na prádlo v černé či bílé, nebo dáváš přednost barvám? Prohlédni si oblé textilní kousky s hravými potisky a vyber si styl, který tě potěší a nejlépe zapadne do tvé domácnosti! Dopravu máš od nás, stejně jako na všechno oblečení, zdarma i pro vybavení do bytu. Už máš doma plný koš? Ještěže košík v našem online obchodě je takřka bezedný! Přihoď do něj nové kousky a raduj se z rychlého doručení už za pár pracovních dnů!