ABOUT YOU Happy Hour: -20 % na LETNÍ OUTFITY5

HAPPY20Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Džíny pro ženy80

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Džíny

Objev další produkty z kategorie Džíny

LEVI’S Jeans výprodej: Ikonické džíny za dobrou cenu

Takzvané Levisky jsou na trhu stálicí už odnepaměti a alespoň jeden pár těchto ikonických kalhot by ti ve skříni neměl chybět ani v případě, že normálně dáváš přednost spíš šatům a sukním. Design džín LEVI’S se samozřejmě postupem času mění a přizpůsobuje aktuálním trendům, ale pokud hledáš skutečně nadčasové džíny, které ti skvěle padnou a nebudou tě nikde škrtit, vsaď právě na ně. Tahle investice do vlastního šatníku se ti jednoznačně vyplatí, protože tvoje Levisky nejspíš nikdy nevyjdou z módy a díky špičkovému materiálu a bezchybnému ušití ti při správné péči vydrží pěkně dlouho.Na ABOUT YOU najdeš samozřejmě i LEVI’S Jeans výprodej, takže můžeš svoje nové džíny sehnat za super cenu a nechat si je doručit až domů.

LEVI’S džíny ve výprodeji: Kvalita, za kterou neutratíš všechny úspory

Tyhle evergreeny mezi džínami ti padnou jako ulité a budeš se v nich cítit skoro stejně pohodlně jako v legínách. K dispozici máš hned několik střihů, mezi kterými můžeš vybírat podle typu tvé postavy a samozřejmě hlavně podle vlastního vkusu. Dámské džíny LEVI’S ve výprodeji seženeš ve střizích super skinny a skinny (přiléhavé od stehen až ke kotníkům), slim, které jsou super kompromisem mezi rovnými nohavicemi a přiléhavými skinny a kolekci klasických džín uzavírá model straight s rovnými nohavicemi. Tyhle zlevněné Levisky jsou naprosto univerzální a hodí se jak na volný čas, tak do práce. Zúžené taper ve zkrácené délce vypadají super například k oxfordkám a odlehčenému preppy stylu a bootcut s lehce rozšířenými nohavicemi si oblíbíš v případě, že máš ráda retro nádech. Ve výprodeji LEVI'S džín seženeš i džíny pro plnější postavu a tvarovací džíny.

Legenda s názvem LEVI'S

Tuto, dnes už ikonickou a světoznámou, značku založil v roce 1835 židovský imigrant Levi Strauss. Nejprve sice vyráběl hrubé plátno na pokrytí vozů, postupně ale zkusil ze stejného materiálu vyrobit pánské pracovní kalhoty… a spustil módní revoluci. V roce 1872 se Straussovi ozval jeden z jeho pravidelných odběratelů a navrhl mu způsob, jak vyřešit problém s krátkou životností kapes, které tehdejší nositelé džín, horníci a zlatokopové, samozřejmě potřebovali k práci. Brzy na to byl oběma mužům vydán patent a v roce 1873 vznikly první džíny, jak je známe dnes. V současné době jsou denimové kalhoty módní stálicí a levné džíny LEVI’S se nejspíš stanou hvězdou tvého šatníku. Objednej si svoje Levisky ve výprodeji za mnohem lepší ceny!