Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Tašky pro muže30

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Tašky

Objev další produkty z kategorie Tašky

Tommy Hilfiger pánská taška na všechny příležitosti

Pánská taška Tommy Hilfiger je sportovní a odolná. Prvotřídní značka nabízí americký design s vynikající kvalitou od roku 1984. Návrháři vytváří pro své zákazníky jednoduché výrobky s velmi kvalitním zpracováním. Pánským taškám Tommy Hilfiger přikládají velkou váhu, což úspěšní zákazníci na celém světě dokáží ocenit. Cool design, skvělé a praktické provedení umožňují využít Tommy Hilfiger pánské tašky kdekoli. Nabídka pánských tašek Tommy Hilfiger je pestrá, záleží tedy pouze na Tvém vkusu, které dáš přednost. Co třeba elegantní model přes rameno? Hodí se na všechny příležitosti: na pěší výlety, do města nebo do kanceláře. Je v černé barvě, střední velikosti, nenápadný, ale šik. Popruh si nastav podle své postavy tak, aby se Ti pohodlně nosit. Stříbrná písmena s nápisem značky v 3D provedení jsou luxusní.

Tommy Hilfiger pánská taška se liší v geniálních detailech

Často pracuješ mimo svou kancelář? Sbal si notebook do pánské tašky Tommy Hilfiger. Nabídne Ti spoustu místa na všechny Tvé věci, které je třeba vzít s sebou. Vnitřek je velmi důmyslně uspořádaný, takže už nemusíš své věci dlouho hledat. Komfortní a uvolněný styl Tommy Hilfiger pánských tašek Ti dodá šarm. Budeš na ni náležitě pyšný. Je dostatečně prostorná, takže ke Tvým pracovním věcem se Ti vejde i pár svršků na služební cestu. S pánskou taškou Tommy Hilfiger budeš za hvězdu i na mezinárodním letišti. Pánské tašky Tommy Hilfiger často doplňuje logo v červeno-modro-bílém designu této americké značky. Tašky se odlišují také v geniálních detailech jako je například popruh potištěný názvem firmy, kovové přezky, trikolóra všitá pod poutko nebo vyčnívající boční kapsa.

Tommy Hilfiger pánská taška dobyla pánský svět

Už dávno to není záležitost jen zákaznic. Model přes rameno musíš mít, pokud máš rád funkčnost a jsi praktický. Zvláště ve městě pánskou tašku Tommy Hilfiger velmi uplatníš. Volné ruce budeš potřebovat například při jízdě na kole nebo když si chceš podržet kávu. Utáhni si popruh podle sebe, tak aby ses cítil pohodlně. Ať už je to na víkend nebo do práce, pánská taška Tommy Hilfiger Ti nabídne dostatek místa pro vše, co nosíš stále při sobě. Padne ke všem druhům oblečení, ke školní uniformě, sportovní soupravě nebo dokonce i k obleku. Různé velikosti Tommy Hilfiger pánských tašek usnadňují výběr modelu. Rozhodni se podle toho, který Ti nejlépe vyhovuje. Podle svého stylu života. Měj své věci stále při ruce.