Tvé Top 5

Hedvábné šaty

  Objevit více
  Sladké mámení

  V letošním roce by měly krásné hedvábné látky dominovat ve tvému šatníku! Určitě jsi už objevila potenciál a krásu ušlechtilého, hedvábného materiálu, proto bychom se s Tebou rádi podělili o TOP 5 hedvábných šatů! Co by určitě nemělo chybět v žádně skříni? Maxi šaty s rozvernými knoflíky!

  Zábal na duši

  Zavinovací šaty v novém světle. Oblékání dosáhlo úplně jiných výšek! Hedvábná látka dodá šatům špetku luxusu a elegance, kterou můžeš sebejistě nosit každý den. PS: malý tip pro Tebe od nás - květinový vzor dodá Tvému looku hravost a šmrc.

  Odstíny modré

  Pefektní barva na luxusním hedvábí? Královská modř! Lehké a vlnící se šaty ve stylu romantických nocí vnesou do Tvého šatníku pořádnou dávku magie. Slibujeme: s tímto modelem okouzlíš naprosto každého!

  Pretty in Prints

  Tuto sezónu jsou trendy vzorované hedvábné šaty! Klasické do práce, nebo nakombinované s koženou bundou: čím větší kontrast stylů, tím lepší!

  Milk & Honey

  Jasný vítěz? Jednoznačně lesklé hedvábné šaty ve sněhobílé barvě - tak nevinné a přece stylové! Ukázalo se, že klasické hedvábné šaty jsou velmi všestranné: oblékni si je s elegatními lodičkami, nebo klidně i s tenisky - tento kousek Tě bude provázet kdykoliv během roku a nikdy Tě nezklame!

  Kategorie ze story

  Produkty ze story Počet produktů: 89
  Model/kaProdukt
  Nahoru