Volby do Evropského parlamentu

It's ABOUT YOUr Choice!

  Objevit více
  About Your Choice

  Tvůj hlas ve volbách do Evropského parlamentu v pátek 24. 5. a v sobotu 25. 5. se počítá. Tyto volby se týkají nás všech. Našich životů, našich cílů, naší budoucnosti. Máš na výběr, a tak využij svého hlasu a udělej na volebním lístku křížek. It’s ABOUT YOU!

  Volební účast stále klesá, proto chceme na letošní volby do Evropského parlamentu přitáhnout pozornost. Pro nás není Evropa jen trh. Je to příslib. Příslib svobody, rozmanitosti a individuality. Připoj se k ABOUT YOU a rozhodni se pro svobodu. I ty rozhodneš o výsledku eurovoleb. Tak využij svou šanci a jdi volit!

  Evropa s tebou počítá. Tvůj hlas se počítá.

  Staň se i ty ambasadorem voleb do Evropského parlamentu a získej exkluzivní evropskou slevovou poukázku. (sleva závisí na volební účasti) Objednej si jedno z triček limitované série The Choice od Henrika Vibskova, které bylo v souladu s principy trvale udržitelné výroby vyrobeno v Evropě a pro Evropu. Veškerý zisk bude darován na dobročinné účely.

  Máme možnost volby a využijeme ji.

  Proč je důležitá možnost volby? Tuto otázku jsme položili řediteli společnosti ABOUT YOU Tareku Müllerovi, designéru Henriku Vibskovovi a herečce Nilam Farooq. Tito tři lidé hovoří o tom, co pro ně znamená možnost svobodného rozhodnutí v každodenním životě i při volbách do Evropského parlamentu.

  O projektu „Politik mit Schwung“ - Získej více informací o Evropě v Gregorově volebním podcastu

  Student politologie Gregor Schwung je úspěšným blogerem, který vydává krátké podcasty pro ty, kdo se teprve začínají zajímat o politiku nebo ji sledují pouze okrajově. Jeho podcasty se týkají aktuálního politického dění a bojují proti rozmrzelosti z politiky a za více důvěry v demokracii. Vede rozhovory vždy s jedním zástupcem každé strany a podává důležité informace z pozadí voleb do Evropského parlamentu, abyste si udělali přehled o tom, koho můžete 24. a 25. 5. volit.

  Nahoru