Tvé Top 5

Kalhoty s postranním proužkem

  Objevit více
  Průvodce pruhy

  Nestárnoucí trend postranních proužků vstupuje do další sezóny. Poradíme ti, jak správně kombinovat ležérní kalhoty s postranním proužkem. Základní pravidlo: slaď je se svým outfitem stejně jako běžné kalhoty anebo džíny. Naše první inspirace v kombinaci s krajkový topem, džínovou bundou, bílými teniskami s platformou vytvoří skutečně cool pohodový look s trochou šmrncu navíc!

  Černá na černé

  Potřebuješ elegantnější outfit? Žádný problém! Postranní proužky budou vypadat skvěle i jako součást celočerného outfitu, díky nim vytvoříš velice stylový look pro každou příležitost! Černé kahoty s pruhem jsou skutečným must-have kouskem - či už se stylovými pantoflemi do práce, nebo s pohodlnými teniskami na každodení nošení nebo na párty doplněné řadou trendy šperků!

  Chce to třpytky

  Jednoduchý proužek je minulostí. Dnes je v kurzu vícenásobný proužek v doprovodu třpytek. Tento drobný, rafinovaný detail přemění i světlé teplákové kalhoty na společenský model! Boží! Kalhoty zkombinuj s černým topem a lodičkami nebo s ležérními teniskami a bomber bundou. V zápětí se stanou velkou konkurencí úzkých džínů!

  Bunda ladí kalhotům?

  Vhodný svršek posune tento trend o pár levlů dálé, postranní proužek bude vypadat lépe než kdy předtím! Dosáhneš tak sportovního looku, který umí být i velice elegantní! Super!

  Protiklady se přitahují

  I na cestáš můžeš být mimořádně trendy, pokud zkombinuješ ležérní kalhoty s postranním pruhem s kousky z jiného stylu! Na závěr Ti ukážeme, jak doplnit sportovní kalhoty něžným květinovým tričkem - takovou módní výstřednost si tento rok rozhodně můžeš dovolit! Dokonce klidně můžeš doplnit teplákové kalhoty botami na vysokém podpatku a vytvořit tak cool kontrast!

  Kategorie ze story

  Produkty ze story Počet produktů: 3,175
  Model/kaProdukt
  Nahoru