Tvé Top 5

Košile

  Objevit více
  Level up your shirt-game!

  Je na čase oživit Tvůj šatník, a to především na věšáku s košilemi. Seřadili jsme pro Tebe pět nejlepších stylů, které posunou Tvou shirt game na nový level v kanceláři i na párty. Začínáme nestárnoucí klasikou v podobě džínové košile.

  Kostkovaná klasika

  Into the Woods? Pravděpodobně z lesa do městské džungle: tento kousek býval neodmyslitelnou součástí dělnického oblečení, ale tahle originální košile již dávno prorazila ve světě módy! Ať ji nosíš zapnutou nebo rozepnutou: vždy Ti zajistí pohodový kostkovaný všestranný look na každý den!

  Černá neohraná klasika

  Klidně se vsadíme, že bílou košili má v šatníku víceméně každý, ale jak jsi na tom s černou? Stejně univerzální, ale mnohem méně okoukaná a mnohem více přitažlivá. Černá působí nejen super elegantně, ale také je velmi praktická, co se nevítaných skrvn týče: není na ni vidět prakticky nic.

  Flanelka a maximum pohodlí

  Flanel dodá klasické kostkované košili úplně nový feeling. Definice pohodlí a přidaná hodnota edgy stylu, o víc si přát. V nás vzbuzuje ten dokonalý pocit teplých dní u ohně nebo na grilovačce.

  Upusť svou kreativitu

  Nová sezóna je o barvách a kreativitě, tak to promítni do své košile. Náš vítěz je modrá košile s barevnými detaily připomínajícími umělecký obraz. A co je víc, než chodící umění, žejo?!

  Produkty ze story Počet produktů: 266
  Model/kaProdukt
  Nahoru