Tvoje Top 10

Péřové bundy

  Objevit více
  Hvězda ulice

  Ještě nemáš doma žádnou péřovku? Tak je nejvyšší čas! Prošívané bundy jsou super alternativou k parce nebo kabátu. Mezi našimi Top 10 je i dvoubarevná kombinace ve žluto černé barvě, kterou najdete u mnoha značek.

  Výrazné barvy

  Jednobarevná klasika. Ať už modrá, červená, žlutá nebo klidně sněhově bílá. Co se barev týče, je to jen na Tobě. Rozhodně ale platí, že čím zářivější, tím lepší.

  Do každého počasí

  Zima se neumí rozhodnout, jestli bude mrznout nebo přijde teplá fronta? Řešením je takhle prošívaná bunda, kterou díky její struktuře jednoduše složíš do tašky. A pokud se zase ochladí, udrží tě díky prachovému peří v teple i v suchu.

  Něco decentního?

  Výrazné statement barvy nejsou nic pro tebe? Pak si vyber některou z usedlejších variant. Za nás vyhrává khaki, ale nešlápneš vedle ani v hnědé, černé nebo tmavě modré. Je to jen na tobě.

  Trikolóra

  Proti barvám nemá zima žádnou šanci. Velkým trendem jsou letos barvy tón v tónu, proto jsme na 6. místo zařadili tuhle bundu, která pomocí dvou tónů stejné barvy a kontrastní bílé zaujme pohledy všech.

  Elegantní bunda

  Prošívaná bunda se stojatým límečkem je elegantní variantou péřovek. Není ostuda vzít si jí třeba k obleku nebo chino kalhotám. Pokud jde o eleganci, je samozřejmě lepší zvolit jednobarevnou variantu.

  Na tělo

  Bunda není odlišná jen v barvě a typu, jde také o střih. U nás se na 4. místo probojovala tahle uplnutá prošívaná bunda, která musí perfektně sednout, aby udělala správný fashion efekt.

  Každodenní varianta

  Jako dělaná pro nejrůznější příležitosti: Na každodenní nošení i pro nevšední momenty. Aneb jaký si to uděláš, takový to máš. Potřebuješ se obléknout elegantně, ale zároveň mít i bundu na každodenní nošení? Číslo 3 je řešením.

  V přestrojení

  Péřovka + Maskáčový vzor = Jeden z našich nejoblíbenejších kousků. Tehle military look si u nás vysloužil druhé místo a ramínko ve skříni.

  A vítězem se stává..

  Trochu oversized střih, zajímavě řešené prošívání pomocí širokých a úzkých proužků a stojací límec. Co chtít víc? S tímto kouskem projdeš celou zimu a ještě si poslechneš několik komplimentů.

  Produkty ze story Počet produktů: 257
  Model/kaProdukt
  Nahoru