Tvé Top 5

Premium

    Premium
Objevit více
Styl hvězd

Myslíš si, že vysoká kvalita a maximální styl se automaticky vylučují? Tak to se mýlíš! V našem žebříčku top 5 najdeš nejstylovější premiové kousky, které jsou velmi trendy a zároveň se chlubí vysokou kvalitou! Páté místo v Tobě zaručeně probudí rebela! Třešničkou na dortu jsou rozhodně vintage potisky!

Urban Hero

Né nadarmo jsou absolutní špičkou na blogerské scéně: Bomber bundy jsou neoddělitelnou součástí každého ročního období a ani v budoucnu se neztratí z našich šatníků. Ještě jsi neinvestoval do kvalitního modelu na nadcházející roky? Tak rychle do toho!

Umělecké potisky

S těmito výraznými potisky rozhodně zaujmeš! Ukaž světu svoje kreativní já a vyměň jednoduchou bílou koši za trendy model s potiskem.

To nejlepší z minimalismu

S nadčasovými minimalistickými potisky nikdy nic nepokazíš! I po letech se totiž dají výborně zkombinovat. Pro takovéhle oblečení se vyplatí sáhnout o něco hlouběji do peněženky, protože ti o to déle vydrží.

Statement červená

Fanoušek červené? My také! S naší nejoblíbenější statement barvou upoutáš pozornost, protože červená je zaručený eye-catcher. 1*!

Produkty ze story Počet produktů: 579
Model/kaProdukt
Nahoru