Tvé Top 5

Šaty se zvířecími vzory

  Objevit více
  Pojď blíž, nekoušu

  Tento rok bude ve znamení divoké zvěři. Vedle leopardího vzoru se mezi trendy dostala také zebra a tygr - ale především hadí vzor stojí na vrcholu našeho must have seznamu! U těchto výrazných vzorů platí motto: méně je více! Nejlépe k šatům stylizuj jednoduché, jednobarevné doplňky v černé nebo hnědé barvě a voilá, Tvůj zvířecí outfit je na světě!

  Born to be wild

  Už jsi viděla dost z leopardů a dalších? Pak přichází něco opravdu divokého, co se nedá jen tak zamaskovat! Jako falešný had s barevnými vzory se rozhodně odlišíš od zbytku zvířecího světa!

  Divoké pokušení

  Naše č. 3 jsou zavinovací šaty s potiskem hada. Harmonický kontrast divokosti a zároveň ženského střihu se zvonovými rukávy a důrazem na pas, kterému poskytne pásek veškerou pozornost.

  Vše pro kočky

  Leo je stále dobrou volbou a posiluje každý outfit elegantnostní a dodává styl. Tento rok můžeš vsadit především na maxi šaty v divokém leo looku! V kombinaci s černými doplňky docílíš rychlého, ale moderního easy-to-wear outfitu!

  Hot, hotter, Snake-Print

  Náš vítěz mezi zvířecími vzory jsou rozhodně sexy bodycon šaty ve vzhledu hadí kůže! S tím určitě přitáhneš pozornost každého, ať už v divoké džungli nebo v šedém každodenním životě!

  Kategorie ze story

  Produkty ze story Počet produktů: 157
  Model/kaProdukt
  Nahoru