Ukaž Krakonošovi, co znamená styl

Špindl Ski Opening

  Objevit více

  Zimní období se blíží a s ním řada vzrušujících akcí. Jako tradičně se ve Špindlerově Mlýnu slavnostně zahájí lyžařská a snowboardová sezóna. Uskuteční se 7. prosince a už teď je jasné, že to bude pořádná jízda. Vedle lyžovačky se totiž očekává bohatý doprovodný program včetně vystoupení Michala Hrůzy. Z toho důvodu bys neměla podcenit svůj outfit, který by měl být dostatečně teplý, ale zároveň ukázal tvůj styl. Zaručujeme ti, že v našem oblečení tě na zabijačku pozve i Trautenberk.

  Stylově na sněhu

  Aktuálně nejvíce frčí neonové barvy a potisky. Dej si ale pozor, abys na svahu nevypadala jako papoušek. Vždy se vyplatí zvolit pouze jednu výraznou barvu nebo potisk a zkombinovat ji s neutrálními tóny. Barvy ti příliš nejedou? V naší nabídce najdeš řadu produktů v černé nebo bílé. S neutrálními barvami máš navíc tu výhodu, že se hodí k jakémukoliv vybavení, ať už máš lyžařské boty nebo snowboardové prkno s tím nejživějším designem.

  Svařák ve fleecu

  Nepodceň mocnou sílu vrstvení: základní vrstva, střední vrstva (jako fleecová mikina) a voděodolný svršek fungují skvěle. Fleecová mikina navíc působí trendy, pokud se po lyžování chystáš na drink s přáteli do restaurace nebo si užít hudební program. Stačí sundat bundu a Aprés Ski zábava může začít.