Tvé šaty na

Velikonoce
  Objevit více

  Veselé Velikonoce

  Velikonoce jsou už za rohem a ty jsi ještě nenašla žádné úchvatné šaty pro tyto slavnostní dny? Inspiruj se naším vyběrem šatů na Velikonoce! Na krásné dny strávené s rodinou se jednoznačně hodí ženský look a zavinovací šaty. Pásek Ti zvýrazní pas a polichotí každé ženské postavě. Milujeme!

  Velikonoční párty

  Pokud chceš Velikonoce pořádně oslavit, můžeme ti doporučit bodycon šaty zvýrazňující křivky tvého těla. V případě tohoto modelu platí: méně je více! Elegantní look vyčaruješ snadno, když šáhneš po decentních barvách a nenápadném výstřihu.

  Hello Sunshine!

  Během velikonočního volna můžeš konečně naplno procítit první závan jara! Pokud chceš dát najevo svoji jarní náladu, vsaď na květinové potisky a teplé barvy. Květované šaty můžeš stylově doplnit žabkami, které krásně podtrhnou jejich barvu! Wow!

  Volánky, prosím!

  Naše inspirace č. 2 je mimořádně sladká! Tuhle sezónu jsme sáhli po nápadných volánech! Ať už na límci, na rukávech nebo na lemu - s touto extravagancí budeš letos středem pozornosti!

  Lady in Red

  Absolutním vrcholem Tvého velikonočního oblečení je letos červená barva! Drobné detaily, jako jsou stylové volánky, budou vypadat perfektně. S černými páskovými sandály a odpovídajícími doplňky vytvoříš slavnostní vzhled, který trumfne i to nejlépe malované velikonoční vajíčko!

  Kategorie ze story

  Produkty ze story Počet produktů: 91
  Model/kaProdukt
  Nahoru