Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Žabky pro ženy18

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Žabky

Objev další produkty z kategorie Žabky

Žabky BIRKENSTOCK: Nadčasová a pohodlná záležitost

Dámské žabky BIRKENSTOCK jsou bezpochyby módní nezbytností pro nadcházející teplou roční sezónu. Od Hollywoodu po Prahu: Tyhle boty inspirují všechny módní fanynky svým jedinečným a sofistikovaným vzhledem. Na jednoduchý, ale distingovaný design této tradiční německé značky spoléhají dokonce i mezinárodní hvězdy. Její kořeny sahají až do roku 1774 a dlouhá historie se nepopiratelně vepsala i do kvality nabízeného zboží. Každý, kdo jednou vyzkoušel pohodlí, které dámské žabky BIRKENSTOCK poskytují, už nemůže v létě přemýšlet o jiných botách. Rafinovaný a rozpoznatelný styl, pohodlí a vysoká kvalita dělají z této dámské obuvi módní kousek, který má právoplatné místo v sezónním botníku. Na ABOUT YOU jsme pro tebe připravili pořádnou dávku módní inspirace. Stačí si jen vybrat pár, který tě nejvíc osloví a objednat na pár kliků on-line.

Žabky BIRKENSTOCK potěší skvostným designem i univerzálním použitím

BIRKENSTOCK žabky vytvoří z každého outfitu bez velké námahy mimořádný módní look, který přitáhne desítky očí. Na první pohled jemný a originální design ti přináší spoustu svobody při tvorbě outfitů. Jestli se rozhodneš pro šik, sportovní, městský nebo ležérní design je úplně jedno. S žabkami BIRKENSTOCK nikdy neuděláš krok špatným směrem. Jestli se řadíš mezi kreativní duše a v módě si vážíš výrazných prvků, prozkoumej blíž modely bot s propracovanými detaily a aplikacemi. V nabídce je od každého něco, a tak si z ní vyberou lovkyně trendů i milovnice unisex módy. Dámské žabky BIRKENSTOCK jsou tak tvárné, že se hodí na spoustu příležitostí. Třpytivý finish, průsvitný povrch nebo tropicky vyhlížející vzory ti přinášejí ještě víc rozletu při tvorbě tvého originálního fashion vzhledu. Díky tomu jsou tyhle botky opravdu všestrannou obuví a užiješ je úplně všude – od kanceláře po letní party nebo na dovolené u moře.

Žabky BIRKENSTOCK pro ženy přinášejí skvělý vzhled a komfort

Kromě krásného designu se dámské žabky BIRKENSTOCK mohou pochlubit tím, že příjemně sedí a mají řadu předností pro tvé zdraví. Společnost se totiž zabývá také výrobou zdravotnické obuvi, a tak pro ni není problém získané know-how aplikovat i do svého dalšího sortimentu módní obuvi. V ergonomicky tvarovaných botách se budeš cítit božsky, protože ti v průběhu nošení dodají lehkost a pocit nespoutanosti. V žabkách BIRKENSTOCK tak můžeš podniknout i delší pochůzky po městě nebo procházky, bez toho, aby ses musela vzdát svého pohodlí. Podrážka bot je vyrobena z kvalitního korku a umožňuje noze volně dýchat. Ty dny poznamenané špatně padnoucími, nepohodlnými sandály jsou v nenávratnu. Jednej sama se sebou tak, jak si zasloužíš a pořiď si něco speciálního. Pořiď si nové žabky z ABOUT YOU už dnes a radost z nového páru bot můžeš mít už za 3 dny. Parné dny jsou tu dřív, než čekáš… Připrav se na ně už teď s těmi nejkrásnějšími sandály na trhu!