Boty pro ženy66

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

Boty Toms: Móda s duší

Značka Toms je výrobcem jedinečných bot inspirovaných argentinskou kulturou. Žije módou a vášní k výrobě bot. Nejznámějšími modely jsou typické espadrilky, které nejen skvěle vypadají, ale jsou i praktické díky svému slip-on střihu bez zavazování, do kterého jednoduše vklouzneš. V nabídce na ABOUT YOU najdeš boty Toms na každodenní nošení i zábavné a hravé modely, které můžeš vynést ven podle nálady. Koupí každého páru bot navíc pomáháš lidem v chudých oblastech světa, kteří si vlastní obuv nemohou dovolit. Dopřej si skvělý pocit z dobrého skutku a blýskni se v originálních dámských botách Toms. Vybraný pár ti pošleme už do 3 pracovních dnů od objednání.

Boty Toms vznikly pro dobrou věc

Značka byla uvedena na americký trh v roce 2006. Inspirací k výrobě bot byla zakladateli Blakovi Mycoksiemu jeho cesta po Argentině. Všiml si, že je tam spoustu dětí nuceno vyrůstat bez bot a chtěl jim poskytnout pomoc. Vytvořil společnost, která začala fungovat na principu One for One – každý pár zakoupených bot Toms doprovází další pár, který putuje za dětmi v nouzi. Za dobu svého fungování rozdala společnost potřebným už přes 60 milionů párů obuvi Toms a stále v obdarovávání pokračuje. Jednoduchý nápad časem narostl do rozměrů business modelu, který chudým komunitám po celém světě pomáhá v oblastech materiální pomoci, zdraví i vzdělávání. Neustálý chod značky kupředu jí umožňuje pomáhat tam, kde je to opravdu potřeba. Co začalo jako společnost, stalo se hnutím s velkým dopadem. Boty Toms jsou tak nejen businessem, ale mají i smysluplné poslání.

Boty Toms: Vyber si ty svoje

Společnost Toms je ale určitě víc než jen skvělý projekt. Je především o módě, kterou umí kvalitně, udržitelně a líbivě ukazovat světu. Jedinečný design se v dámských botách Toms snoubí se stylem a zajímavými barevnými kombinacemi. Kdo říká, že boty by měly být černé a vzory patří jenom na oblečení? Obuv Toms se vyznačuje celoplošnými vzory, širokou škálou barev i odkazem k argentinské kultuře, který z bot jemně dýchá. Pokochej se jejich nápaditostí a nezapomeň kouknout dovnitř, kde najdeš často materiál v kontrastních barvách. Uchvátily tě průsvitné botky s jemným vzorováním? Hravost obuvi Toms ti vykouzlí úsměv na tváři, kdykoliv si je vezmeš na sebe (nemluvě o úsměvu obdarovaného človíčka na druhém konci světa).

Dámské boty Toms: Na jaké modely se můžeš těšit?

Na prvním místě si určitě nenech ujít espadrilky Toms. V klasickém provedení se jedná o plátěné boty na provazové podrážce, které tvoří jádro nabídky společnosti Toms. Najdeš je v různých veselých i neutrálních barvách černé, béžové a bílé. Vzít je můžeš prakticky kamkoliv, protože jsou opravdu univerzální. Podobně ti poslouží i slip-ony, které vystřídaly materiál na podrážce za gumu. Sandály Toms jsou další alternativou příjemné letní obuvi. Těšit se můžeš i na espadrilky na klínku lýkového vzhledu, které ti umožní rozhled z výšky. Je libo klasické kotníkové boty? Toms dámské boty typu chelsea si určitě zamiluješ! Jsou vyrobeny z pravé kůže, mají protiskluzovou podrážku a široký podpatek, který je vysoký tak akorát, aby ti tyhle boty dopřály dostatečný komfort na každodenní nošení do práce či městské procházky po nákupech. Už máš vybráno?