Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Sluneční brýle pro ženy57

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Sluneční brýle

Objev další produkty z kategorie Sluneční brýle

Sluneční brýle Michael Kors – a léto může začít!

Pokud si neumíš svůj život představit bez velkých slunečních brýlí a neustále vyhledáváš nové moderní kousky různých forem, neměly by Ti uniknout sluneční brýle Michael Kors. Exkluzivní kousky z dílny tohoto labelu budeš milovat! Nejen, že vypadají luxusně nasazené, ale zároveň Tě chrání před slunečním zářením. Kdo je vlastně Michael Kors? Tento americký návrhář se proslavil už v 90. letech, kdy založil svůj vlastní label. Soustřeďuje se především na design dámských doplňků včetně brýlí a kabelek, navrhuje ale i dámské oblečení. Jeho designové kousky nosí například i Michelle Obama nebo Hillary Clinton. Modely od Michael Kors jsou oblíbené po celém světě a zaujmou na první pohled svou kvalitou a vytříbeným stylem. Dámské sluneční brýle Ti v této kategorii nabízíme v různých formách a barvách. Projdi si náš sortiment a zamiluj se do elegantních brýlí, které Ti budou slušet. Rádi Ti poradíme, jaký styl brýlí je pro Tebe vhodný.

Sluneční brýle Michael Kors na každou příležitost

Vybrat si sluneční brýle v naší nabídce nemusí být vůbec snadné. Pokud ale víš, o jaký tvar obrouček nebo barvu skel máš zájem, hned je to snazší. Pomůže Ti naše filtrování, díky kterému se Ti v nabídce zobrazí pouze požadované modely. Sluneční brýle Michael Kors jsou k mání v různých designech. Často se jedná o velké výrazné statement kousky, které unosíš především v letních měsících k šatům a klobouku. Brýle jsou k dostání jako polo nebo celoobruby z plastu a s kovovými nožičkami. Velmi moderní jsou sluneční brýle Michael Kors ve stylu Audrey Hepburn. Tyto kočičí modely působí šarmantně a tajemně. Jaké zvolíš zabarvení skel je také jen a jen na Tobě. Celočerné, světle hnědé nebo snad graduální? Posledním hitem jsou brýle v jemných pastelových tónech, které vypadají něžně a romanticky. Klasikou na trhu jsou zase pilotky ve tvaru kapek, které potěší každou rebelku. Takový typ slunečních brýlí půjde skvěle třeba ke kožené bundičce nebo tričku s potiskem. Chraň si zrak a pořiď si nové sluneční brýle Michael Kors v luxusním designu. Všechny modely mají speciální UV vrstvu, stejně jako vrstvu proti poškrábání.

Jaké sluneční brýle se hodí k mému obličeji?

Vybírej sluneční brýle Michael Kors podle tvaru obličeje. Jestliže máš hranatý nebo srdcovitý tvar obličeje, vsaď na sluneční brýle s kulatými tenkými obroučkami. Ženy s kulatým obličejem by naopak měly pokukovat po brýlích s hranatými tvary. Kdo má oválný obličej, může nosit v podstatě cokoli. O své nové Michael Kors brýle je ale třeba se také správně starat. Nos je vždy ve speciálním pouzdře a čisti je pravidelně pouze jemným hadříkem z mikrovlákna. Nákup slunečních brýlí online je tak snadný! Stačí si vybrat styl, který je Ti blízký a za pár dní máš nové okuláry doma.