Batohy pro ženy3

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Batohy

Objev další produkty z kategorie Batohy

JACK WOLFSKIN batoh – rovnou z práce na výlet

Pojem outdoor a německá značka Jack Wolfskin neodmyslitelně patří k sobě. Batohy Jack Wolfskin vyrábí tento přední poskytovatel funkčních výrobků do přírody více než 30 let. Dbají na to, aby používané materiály ochránily Tvůj Jack Wolfskin batoh proti povětrnostním vlivům. Tým stojící za touto značkou se stará o to, aby ses cítila za každého počasí komfortně. V chladu, sněhu, větru nebo dešti, v horách, v divočině, ve vzdálených zemích, nebo jen na cestě do práce nebo do školy, všude bude batoh Jack Wolfskin Tvým dobrým společníkem. Vyber si například černý velmi členitý model s pěti kapsami. V největší vnitřní části najdeš ještě oddíl na laptop, karabinu na klíče a polstrované dno. Postranní kapsy a menší přední se zavírají na zip. Ramenní a hrudní popruhy včetně břišního pásu se dají pohodlně nastavit. Dostatečně vyztužená rukojeť je samozřejmostí.

JACK WOLFSKIN batoh je inspirován životem manažerek

Důležitá obchodní schůzka? Vezmi si s sebou Jack Wolfskin batoh a přijď ve velkém stylu. Tento jednoduchý středně velký typ má chytrý vzhled a řadu praktických funkcí. Hlavní komora je dimenzována tak, aby vyhovovala dokumentům formátu A4. Má vodotěsný potah a voděodolné zipy, takže vše, co jsi do nich vložila, zůstane suché, i když prší. Malé předměty, jako jsou pera, tužky a peněženka, můžeš ukrýt v přední kapse. Návrháři se inspirovali životem manažerek v Londýně. Dbali na to, aby se Jack Wolfskin batoh dal nosit i ke kostýmku nebo sukni. Proč ne? Prohlédni si nabídku batohů Jack Wolfskin a najdeš tu i stylové modely na univerzitu, do města nebo do parku. Upoutají Tě svým vzhledem. Tak například antracitový s hnědými koženými přezkami. Jedná se o klasický rolovací batoh Jack Wolfskin s velkým hlavním oddělením, přední kapsou pro malé věci a dvěma praktickými bočními kapsami. Dokonale nahradí svou elegancí Tvou oblíbenou kabelku. Je prostě šik.

JACK WOLFSKIN batoh je ekologický

Některé řady batohů Jack Wolfskin jsou vyrobeny z robustní recyklované látky se syntetickou podšívkou a detaily. Jedná se o speciální tkaninu s bavlněným pocitem, vyrobenou ze 100% recyklovaných PET lahví. Při jejich nošení můžeš mít skvělý pocit, že jsi podpořila ekologický produkt. Nakupuješ ráda? S Jack Wolfskin batohem dva v jednom to bude ještě zábavnější. Bude se Ti hodit na trh, do supermarketu nebo do nákupního centra. Můžeš si ho vzít na záda, do ruky nebo přehodit přes rameno. Ramenní popruhy jednoduše uložíš na stranu do vaku. Můžeš s ním vyrazit rovnou z práce na nákupy. Nezaměnitelná tlapka jako logo je našitá na kožené dekoraci.