Až do -40 % EXTRA na Premium5

Pouze:00hod.00min.00sek
Batohy pro ženy69

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Batohy

Objev další produkty z kategorie Batohy

Batohy Johnny Urban - moderní urban kousky pro každou příležitost

Hledáš stylový batoh do města, do školy, či do práce? Tak to jsi u Johnny Urban na správné adrese! Jen samotné jméno tohoto mladého brandu z Hamburku vzbuzuje představu džungle velkoměsta, lifestylu, streetstylového looku a dobrodružství a přesně takové jsou i jeho produkty. ABOUT YOU Ti nyní nabízí široký výběr batohů Johnny Urban v klasickém nebo rolltop provedení, které perfektně doplní Tvůj outfit a unesou spoustu každodenních nezbytností. Že o tomto labelu slyšíš poprvé? Nevadí, my Ti batohy Johnny Urban náležitě představíme.

Johnny Urban batohy: svěží vítr z Hamburku

Značka Johnny Urban vznikla poměrně nedávno, a to v roce 2016, přímo uprostřed hamburské hipster scény, čtvrti Schanze. Již od počátku měl její tým jasnou vizi: vyrábět stylové batohy, tašky a sportovní vaky, které skvěle ztělesní prostředí této části Hamburku. A jelikož je Hamburk znám i svým upršeným počasím, znamená to, že brand klade i vysoké nároky na kvalitu a voděodolnost svých produktů. Batohy Johnny Urban jsou vyrobeny z kvalitních a robustních materiálů a pyšní se naprosto precizním zpracováním. To platí i pro nejnovější kousky spadající pod štítek Eco Series. Batohy Johnny Urban z této řady jsou navíc vyrobeny udržitelným způsobem - jako materiál je používán polyester, který zcela pochází z recyklovaných PET lahví. Label tak naprosto boří mýtus, že kousky vyrobené s ohledem na životní prostředí nemohou být zároveň velmi stylové a trendy.

Batohy Johnny Urban: klasické a rolovací designy

Na ABOUT YOU najdeš batohy Johnny Urban jak v klasickém provedení, tak s rolovacím zapínáním, které se nazývá rolltop. Rolltop batoh ti nabízí naprostou flexibilitu - díky tomuto šikovnému způsobu zapínání můžeš zvětšit kapacitu batohu až na 22 litrů a vzít si tak s sebou všechny tvé nezbytnosti. Pro všechny batohy Johnny Urban je typický velmi minimalistický a moderní design, a proto můžeš batohy nosit nejen k ležérnímu ale například i elegantnímu business outfitu. Mnoho modelů disponuje navíc vnitřní kapsou na notebook, což z něj tvoří vynikajícího společníka do kanceláře nebo do školy. Nech se inspirovat stylovými batohy Johnny Urban a objednej si svůj oblíbený kousek ještě dnes online na ABOUT YOU!