Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Batohy pro ženy14

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Batohy

Objev další produkty z kategorie Batohy

Batohy Nike Sportswear – Just do it!

Miluješ sportovní čistý styl oblečení Nike? ABOUT YOU ti teď přináší nabídku vytuněných dámských batohů a sportovních vaků z dílny tohoto amerického oděvního velikána. Proč se tahat s kabelkou a čelit bolavým zádům, když můžeš váhu svého nákladu pohodlně rozložit mezi dva popruhy? Batohy Nike Sportswear jsou víc než jen praktický doplněk sportovního oblečení. Jsou stylovým vyjádřením volnosti, ambic a tvojí vlastní osobnosti. Vyber si ze spousty skvělých barev a designů. Ať už toužíš vyčnívat z davu díky výrazným odstínům nebo se do davu ráda nepozorovaně přimísíš v tlumených a praktických barvách. Dodej svému sportovnímu životu styl a sbal si věci na trénink do batohu americké společnosti Nike. Slavný slogan Just do it, který od roku 1988, kdy poprvé zazněl, obletěl svět, vyzývá k činům a odmítá výmluvy. Splň si svoje sny, buď odvážná a ukaž svoji ženskou výjimečnost. A pokud bys na své cíle někdy měla zapomenout, můžeš si vybrat batoh ozdobený tímto sloganem, aby ti to připomínal každý den. Na ABOUT YOU pár takových zrovna máme.

Kde se vzaly batohy Nike Sportswear?

Příběh značky Nike začali psát už v roce 1957 hned dva zakladatelé. Oba dva byli zvyklí dosahovat výsledků, oba dva žili naplno sportem. Založili spolu společnost Blue Ribbon Sport, která původně sloužila pro přeprodávání kvalitní atletické obuvi z Japonska. Tato společnost se stala průkopníkem Niku. Prvním zakladatelem byl běžec středních tratí Phil Knight a tím druhým jeho trenér Bill Boverman. Následovala dlouhá řada let, kdy se oba společníci snažili vyvinout ještě dokonalejší technologie pro výrobu svého zboží. Nakonec znamenala jejich práce obrovský posun v dosavadním vzhledu běžecké obuvi a na základě vlastních výzkumů mohli rozjet vlastní výrobu pod společností s novým názvem příznačně inspirovaným jménem řecké bohyně vítězství Nike. V roce 1972 poprvé uzřel světlo světa první sportovní sortiment této firmy a započala se tím dlouhá cesta na vrchol sportovního oděvního průmyslu, kam značku vyšvihly hlavně celebrity sportovního světa. Užívej si inovativních technologií a jedinečného stylu i ty. Připravili jsme pro tebe rozmanitou nabídku batohů pro ženy od Nike Sportswear, ale i dalšího oblečení a bot z dílny této lifestylové sportovní značky. Na ABOUT YOU si určitě vybereš podle svého gusta.

Batohy pro ženy Nike Sportswear – Navrženo pro sport, vytvořeno pro život

Chceš ukázat svůj styl, mít si kam dát věci a netahat s sebou zbytečnou zátěž? Vyber si z lehkých sportovních vaků Nike. V nabídce je pestrobarevná paleta těchto produktů. Na ABOUT YOU najdeš tlumené a nautrální barvy pro každodenní nošení i výrazné a svítivé holčičí barvy pro dokonalé vyladění tvého stylu. Skvěle se hodí do fitka nebo na procházku do města. Jedna velká kapsa zajištěná stahovacími šňůrkami ti ušetří starosti s hledáním drobností po kapsách. Hladká látka s výrazným potiskem loga přitáhne nejeden pohled a skvěle podtrhne tvůj image. Jako celodenního parťáka zvol batoh Heritage nebo batoh Air. Oba dva kousky jsou vybaveny prostornou hlavní kapsou na zip a několika menšími kapsami na vnější straně batohu. Pro co nejvyšší pohodlí jsou dámské batohy Nike Sportswear vybaveny polstrováním zad nebo nastavitelných popruhů. Už máš svého favorita?

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: