Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5


Džíny Levi’s: klasika mezi džínami

Lámeš si hlavu, kde koupit nové džíny, které by ti perfektně padly? Tak můžeš přestat brouzdat po obchodech a udělat poslední zastávku u džínů Levi’s. Z online obchodu ABOUT YOU se po prohlédnutí modelů této značky určitě nevrátíš s prázdnou. Džíny Levi’s jsou absolutní klasikou džínového oblečení, které ovládlo svět přibližně v polovině minulého století. Původně se jednalo o pracovní oblečení, které se díky své praktičnosti ujalo mezi mládeží a postupně se rozšířilo mezi všechny věkové skupiny. To, že jsou s námi džíny, jeansy nebo rifle, ať už jim říkáš jakkoliv, už nějaký čas, vedlo k rozšíření džínoviny jako čím dál oblíbenějšího materiálu i na další kousky oblečení jako jsou šortky, sukně, šaty, bundy nebo overaly. Džínovina je doteď znakem pro mladou nevázanou módu, která nabízí pohodlí i styl. Vždyť i v dnes už kultovních „Starcích na chmelu“ chodili sedmnáctiletí milenci ze 60. let v slavných texaskách.

Džíny Levi’s: cesta z továrny na světová mola

Americká značka Levi’s byla založena už koncem 19. století Levi Straussem. Nezní ti jméno, které dalo život značce světového významu dostatečně americky? Ještě aby... Levi byl šikovný imigrant německo-židovského původu, který si přijel do San Francisca pro svůj americký sen. Ten taky dostal – jeho firma byla u zrodu legendy a džíny začala vyrábět dávno před tím, než se staly světově populární. První pracovní kombinézy spatřily světlo světa už krátce po době vzniku firmy. Kam jinam tedy zajít pro opravdu kvalitní džíny s dobrým rodokmenem? V současnosti se jedná o jednu z největších světových značek módního průmyslu. O odkaz Leviho Strausse je dobře pečováno. Firma stále sídlí v San Franciscu a pod svým patronátem má prodejny ve více než 110 zemích světa – pravé džínové impérium! Už máš svoje levisky ve skříni nebo je teprve vybíráš? Na ABOUT YOU najdeš přehlídku těch nejlepších a nejnovějších modelů v mnoha barvách a velikostech. Které džíny Levi’s si zamiluješ? Možná zjistíš, že se nemůžeš rozhodnout… Všechny jsou prostě boží!

Jaké dámské džíny Levi’s jsou pro tebe ty pravé?

Značka světového významu, jakou Levi’s bezesporu je, si nemůže dovolit zaostávat v trendech. To poznáš hlavně co se střihů týče. Mrkni na výběr modelů se zvýšeným pasem tzv. high waist, které skvěle doplníš krátkými topy. Nemůžeš se zvýšeného pasu nabažit? Miluješ pohled na své prodloužené nohy, které ti tento střih dopřává? Neomezuj se jen na dlouhé kalhoty, ale sáhni i po kraťasech, které jsou dostupné i v trendy provedení s roztřepeným spodním lemem. Samozřejmostí jsou také skinny džíny Levi’s pro extra obepnutou perfektní postavu. U těchto džínů si můžeš vybrat, jestli zvolíš střední nebo vysoký pas. Pro teplejší dny a nižší slečny jsou v nabídce i varianty v kratší 7/8 délce, která nohy dokáže opticky prodloužit a lichotí právě menším ženám. Tato délka také přivede pozornost k botám, takže můžeš předvést své nové sandálky. Nejsou ti absolutně obtažené džíny příjemné, ale máš postavu, kterou se chceš pochlubit? Pravděpodobně jsi typ přesně na slim jeans. Ty se od kolen dolů lehce zužují, ale ne tak, že by tě nohavice obepínaly těsně kolem nohy. Pokud nemáš zrovna míry holek z plakátů, mohla by sis oblíbit džíny Levi’s ve střihu bootcut. Jedná se o kalhoty, které se od kolen směrem dolů mírně rozšiřují. Hodí se skvěle pro majitelky silnějších stehen i plnějších lýtek, kterým dokáží vytvořit lichotivější a souměrnější postavu. A perlička na závěr: Toužíš po džínách, které ti vydrží roky, budou nadčasové, praktické a budeš v nich vypadat vždycky skvěle? Zní to jako sen, ale máme pro tebe dobrou zprávu – je to realita džínů Levi’s střihu straight, který sluší všem typům postavy. Džíny tohoto střihu v černé a tmavě modré by měly být základem každého dámského šatníku. Snadná kombinovatelnost zaručena! Naštěstí jich na ABOUT YOU zatím máme dostatek, tak zbytečně neváhej, protože, kdo zaváhá… Však to znáš!