Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Mikiny pro ženy33

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Mikiny

Objev další produkty z kategorie Mikiny

FILA mikiny jsou současné a klasické zároveň

Sportovní a odvážné Fila mikiny italského výrobce sportovních potřeb jsou vhodné pro aktivní ženy, které hledají moderní návrhářský styl. Značka existuje již více než 100 let a nabízí široký výběr mikin Fila, které jsou ideální jak do tělocvičny, na běh nebo na fotbal. Kvůli trendy vzorům vypadají skvěle i jako příležitostné neformální oblečení. Vše začalo v roce 1911, kdy dva bratři Filovi z malého městečka v podhůří severní Itálie, založili společnost na výrobce textilu pro místní obyvatele. Při hledání luxusnějších textilií dbali na užitečnost a umění. Čerpali inspiraci z jejich vlasti, italské přírody, od jednoduchosti a krásy Alp až po plynulost kopců podél pobřeží Středozemního moře. Fila mikiny jsou od té doby úžasně módní záležitost v pestrých barvách. Těší se velké popularitě, protože jsou perfektní pro každodenní život. Nádherný design mikin Fila je stále více oblíbenější i díky tomu, že se nachází ve fantastickému cenovému rozmezí. Nahlédni do nabídky a zjistíš, že Fila mikiny jsou současné a klasické zároveň.

FILA mikiny se proslavily v tenisovém světě

Značka s dlouhou a bohatou historií s kořeny v Itálii, získala brzy globální uznání a expandovala do celého světa. Dnes má sídlo v Jižní Koreji. Rostli v průběhu let díky své autenticitě a inovačnímu mladému týmu. Spolupracovali s mnoha významnými osobnostmi, jako jsou Boris Becker nebo Monica Selešová a Kim Clijstersová. Kvůli nim se mikiny Fila proslavily v tenisovém světě. Poznáš to i na rovném střihu, na bílém provedení, v jednoduchosti s malým logem. Vyber si například model s kapucí ve světlé barvě bez detailů a dekorací, v čistém stylu s nenápadným označením na zipu. K mikině Fila můžeš obléct tenisovou sukni a vyrazit na kurt. Míčky se Ti pohodlně vejdou do pohodlné klokaní kapsy. Po tréninku se převleč do džínů a pokračuj s kamarádkami na nákup. Nikdo nepozná, že máš stále stejnou Fila mikinu. Bude Ti slušet vždy a všude. Nebo hledáš něco neformálního na páteční pracovní schůzku? Mikina Fila s výstřihem do véčka v tmavě modré decentní barvě bude ideální. Sportovně elegantní styl ocení i obchodní partneři.

Mikiny FILA jsou hebké na dotyk

Během svého vzestupu ve sportovním světě přijala značka nové logo. Umělecky si pohráli s písmeny F I L A, kterým dali futuristický a slušivý vzhled. Červená čára ve F představuje vitalitu, sílu a vášeň. Modrá barva na představuje důvěryhodnost a spolehlivost značky. Logo zůstává dodnes pozoruhodně nezapomenutelné. Opakuje se snad na všech barevných podkladech a ve všech velikostech. Jednou je vytištěné na malém čtvercovém štítku, jindy zasahuje značka přes hrudník až k rukávům. Už z dálky poznáš, že se jedná o mikinu Fila. Mikiny Fila ovládly nejen svět tenisu, ale i baseballu, basketbalu, fotbalu a nakoukly díky Albertu Tombovi i mezi lyžaře. Jsou odpovídajícím oblečením pro každý druh a typ sportu. Rozmanitý sortiment vyrobený z vysoce kvalitních bavlněných směsí Tě uchvátí. Budeš překvapena, jak hebké jsou na dotyk a příjemně se nosí.