Bezkontaktní doručení. Až do -40% EXTRA!5

Pouze:00hod.00min.00sek
Plážové klobouky & slamáky pro ženy34

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Plážové klobouky & slamáky

Objev další produkty z kategorie Plážové klobouky & slamáky

Plážové klobouky jsou hitem léta

Bez plážového klobouku ani ránu. Ano, slaměné klobouky jsou opět v módě. Bez tohoto stylového doplňku se mnozí z nás ve slunných dnech neobejdou. Plážové klobouky nejen že chrání Tvůj obličej před spálením od sluníčka, ale také báječně vypadají. Ať už sáhneš po klasickém menším nebo větším dámském slamáku s širokou krempou, nebudeš svojí volby litovat. Tento elegantní šik doplněk byl v minulosti výsadou bohatých dam a komtes. Dnes už si však slušivý plážový klobouk může dovolit každá z nás. Na ABOUT YOU najdeš různobarevné slaměné klobouky se zajímavými detaily jako děrování, perličky, výšivky nebo stuhy. Je jen na Tobě, do jakého kloboučku se zamiluješ.

Které plážové klobouky se ke mně hodí?

Hledáš krásný nový plážový klobouk? ABOUT YOU Ti s tím pomůže. U nás Tě čeká velký výběr slaměných klobouků různých velikostí a barev. Jednotlivé plážové klobouky se vyznačují individuálními detaily a zdobí je pestrobarevné stuhy nebo přívěsky. K dostání jsou ale také velmi minimalistické modely, které se dají vzít i na formálnější příležitosti. Například na svatbu na pláži si jako svatebčanka nemusíš dělat hlavu s účesem. Jednoduše si ke kostýmku nasaď elegatní bílý plážový klobouk s širokou krempou a dokonalý společenský outfit je venku. Velkou výhodou klobouků je, že se dají skvěle kombinovat s ostatní plážovou módou. Představ si, že ležíš na lehátku u bazénu, popíjíš lahodný koktejl, listuješ svým oblíbeným časopisem a relaxuješ. Tento moment si nelze představit jinak, než s nasazeným slaměným kloboukem, který barevně sedí k Tvým plavkám. V zásadě rozlišujeme dva základní typy plážových klobouků, a to podle jejich velikosti. Menší slamáky se Ti zpravidla hodí v každodenním životě nebo při cestování. Plní svůj účel a často je zdobí kolem dokola tenké stuhy. Naopak širší plážové klobouky jsou ideální na plážové lenošení. Zakrývají větší část obličeje a dekoltu, takže Tě chrání před ostrými slunečními paprsky. Většinou se jedná o světle hnědé varianty s barevnými detaily a vyšitými nápisy nebo květy. V naší nabídce ale najdeš také černobílé nebo třeba růžové kousky.

Plážové klobouky od ABOUT YOU – velký výběr cool designů

Na našem e-shopu najdeš velké množství slaměných klobouků, které můžeš perfektně spárovat s letními šatičkami. Nedovol sluníčku, aby Tě trápilo a pořiď si svůj nový plážový klobouk co nejdříve. Pokud máš ráda jednoduché a strohé klobouky, zvol klasický světle hnědý slamák, který si později můžeš díky barevnému šátku proměnit v úplně jiný model. Pokud si ulítáváš na extravagantních kouscích, ani tady Tě nezklameme. Co takhle tmavě hnědý plážový klobouk širšího rozměru s leopardí stuhou a okrajem? Takový model by bylo škoda nenosit. V kombinaci s černým overalem a velkými kruhovými náušnicemi budeš nepřehlédnutelná a sexy! Pro romantické duše tu máme roztomilý růžový klobouček s delším předním okrajem, který bude sedět k bílým tunikám či pastelových maxišatům. Klobouk by se měl také vybírat podle tvaru obličeje. Pokud chceš svůj obličej opticky zeštíhlit, pokukuj po slamáku podlouhlého tvaru nebo s aplikacemi a ozdobami přimo nad čelem. Jestli máš ovšem drobný obličej, dobrou službu udělají menší symetrické plážové klobouky.