Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Boty pro ženy26

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

Boty Crocs výprodej Ti navodí skvělou náladu z nákupu

Výprodej Crocs bot byl zahájen. Využij tuto jedinečnou možnost získat Tvúj oblíbený pár bot za zvýhodněnou cenu. Firma Crocs Inc. pochází z USA a stala se světově proslulou díky barevným dřevákům podobajícím se botám. Boty Crocs, nyní levně, převrátily trh s obuví naruby. Mezitím se sortiment rozšířil i do různých dekorů a typů. Filozofie, kterou se značka liší od jiných výrobců obuvi, je v jednom důležitém slově: materiál. Je to tzv. PCCR (Proprietary closed-cell resin), je vlastní pryskyřičný materiál z uzavřených buněk. Díky tomu není citlivý na vodu není ani porézní. Celkově jsou levné boty Crocs mnohem hygieničtější než například syntetický pár. Boty Crocs z výprodeje Ti navodí skvělou náladu z nákupu.

Boty Crocs levně – vklouzni do nich

U bot Crocs ve výprodeji nejde o plast ani gumu. Jedná se o antibakteriální hmotu, která prakticky eliminuje zápach. Absorbuje nárazy a byla vyvinuta pro jejich maximální tlumení. Kromě toho se Ti levné boty Crocs přizpůsobí Tvé noze, jakmile se při nošení zahřejí. Samy o sobě si vytvoří svoji vložku, která se přizpůsobí ke Tvému chodidlu. Pořiď si boty Crocs levně, vklouzni do nich a zažij tenhle pocit. Díky nízké hmotnosti jsou úžasně komfortní. Skoro jako bys šla naboso. Tento trend poráží konkurenci a vítězí. Původně boty Crocs nebyly určeny do ulic na každodenní nošení. Ale spotřebitelky si rychle všimly odlišnosti a zamilovaly se do jasných barev. Módní trend se rozšířil tak rychle, že byly vidět všude: při cestování, procházkách, na nákupech nebo na večírcích.

Levné boty Crocs – neváhej ani chvilku

Jaké boty Crocs jsou ve výprodeji k dispozici? Prolistuj si nabídku a rozhodni se sama, které Ti více padnou k Tvému outfitu. Prototyp, s otevřenou patou unosíš například jako přezuvky do školy, práce nebo na doma. Pokud ráda plaveš, budou se Ti hodit i do bazénu nebo do sauny. Ve společných sprchách není vždy příjemné chodit bez bot. Pořiď si Crocs boty levně, neváhej ani chvilku. Od původního úmyslu, vyvinout praktickou obuv pro jachtaře, se Crocs rodina rozrostla. Podívej se blíž na výprodej Crocs bot a budeš překvapená, jak některé modely vypadají. Málokdo by hádal, že uzavřený pár s kulatou špičkou vyrobený z textilu černé barvy patří také do rodiny. Snadno do nich vklouzneš kvůli šikovnému poutku přes patu. Flexibilní podešev Ti přinese pohodlí. Dotvořit jimi můžeš jakýkoli outfit, skvěle se hodí například k legínám nebo sukni. Boty Crocs ve výprodeji se dají použít na mnoho způsobů.