Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Batohy pro ženy32

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Batohy

Objev další produkty z kategorie Batohy

Herschel batohy levně na ABOUT YOU

Už nějaký ten pátek obhlížíš nabídku batohů a ne a ne se odtrhnout od značky Herschel? Aby ne… Tato značka má opravdu co nabídnou. Ať už je to široké spektrum produktů, slušivé střihy batohů, originální nápady nebo skrytá překvapení uvnitř jednotlivých modelů například v podobě kontrastního barveného provedení. Batohy zažívají velký návrat a se značkou Herschel budeš vždycky držet krok s módou. Na ABOUT YOU jsme pro tebe nachystali Herschel batohy levně v našem výprodeji. Seženeš tu oblíbené designy batohů pro ženy s velkými slevami. Tak si pospěš, ať ulovíš ten nejlepší kousek! Poštovné ti dáme jak jako další bonus k nákupu zdarma.

Herschel batohy levně: Skotská nátura vládne trhu v Kanadě

Společnost Herschel Supply Co. byla založena roku 2009 dvěma bratry se skotskými kořeny. Jamie a Lyndon Cormackovi si pro název své společnosti vypůjčili jméno kanadského městečka, kde vyrostli už tři generace jejich rodiny. Dnes sídlí firma s mezinárodním dosahem ve Vencouveru a zaměřuje na výrobu kvalitních doplňků jako jsou batohy, peněženky nebo cestovní zavazadla. Jsou to především levné batohy Herschel, co sklízí obrovský úspěch. Jsou totiž propracované do posledního detailu, a to nejen co se týče praktických vlastností, ale hlavně jejich dokonalého designu. Ještě nejsi hrdou majitelkou ani jednoho kousku? Pořiď si na ABOUT YOU ve výprodeji svůj nový dámský batoh Herschel tak levně, jak to jen jde.

Herschel batohy levně: Vyber si ten nejlepší

U levných batohů Herschel těžkou soudit, který je krásnější. Všechny mají něco do sebe. Okouzlí tě víc malý batoh na zip s hlavní velkou kapsou a menší vepředu, nebo větší batoh s retro nádechem a se zapínáním na přezky? Baví tě batoh, jehož barva koresponduje s barvou zipu, který se tak stává téměř neviditelným? Dáváš přednost provedení v neutrální barvě s kontrastním neonovým zipem? Fandíš maskáčovým vzorům? Vyber si typ a barevnou variantu dámského batohu Herschel ve výprodeji, která se nejvíc hodí k tvému stylu a užij si ho při svém dobrodružném cestování nebo jako parťáka do školy. Sleduj naše slevy a sáhni po té nejlepší. Batohy Herschel levně ti odešleme už to 3 pracovních dnů od objednání.