Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
 Popis značky
Všechny produkty od Pepino14

Pepino: Německá kvalita pro zdravý vývoj dětských chodidel

Na tuhle značku se můžete spolehnout – Pepino je skvělým spojením legendární německé preciznosti, nejnovějších trendů a výsledků vědeckého výzkumu převedených do praxe. Právem patří nejoblíbenější výrobce dětské obuvi, které důvěřují rodiče na celém světě – tato značka s více než 50letou tradicí získala celou řadu různých ocenění a je majitelem několika registrovaných patentů. Pokud tedy hledáte kvalitní dětské botičky, které podpoří zdravý vývoj vašeho drobečka, jste na správném místě. Prozkoumejte nabídku Pepino online – najdete tu sandálky, zimní boty i papučky. Všechny boty samozřejmě splňují veškeré standardy a jsou navrženy tak, aby byly co nejpohodlnější, snadno se zavazovaly a byly lehoučké jako pírko. Na Pepino eshopu najdete botičky do deště i na sluníčko, pro malou princeznu i pro piráta.

Pepino: Botičky na klouzačku i do trávy pro malé i větší objevitele

Dětské boty značky Pepino jsou rozděleny do standardizovaného systému podle šířky chodidla – široká (W), střední (M) a úzká (S). To znamená víc místa na prstíky a chodidla jako v bavlnce. Pepino dbá na co největší pohodlí svých malých zákazníků. Podrážky jsou vyrobené z přírodní gumy s příměsí vzduchu, takže jsou mimořádně lehké, pružné a pro dětskou nožku naprosto ideální. Svršek bot a stélka se vyrábí z kvalitní usně zpracované ekologickými procesy, podšívky jsou z prodyšných přírodních materiálů nebo jehněčí vlny. Při výrobě se používá patentovaná textilie HighTex s membránami SympaTex® nebo OutDry®, díky kterým můžete vašeho potomka nechat řádit v kalužích i ve sněhu – jsou totiž 100% nepromokavé.

Pepino: Půl století tradice

Značka Ricosta, pod kterou Pepino patří, se stará o kroky vašich dětí už pěknou řádku let – vznikla v roce 1969 na jihu Německa. Původním záměrem a misí, které se firma drží dodnes, bylo nabídnout kvalitní dětskou obuv, která s vaší ratolestí bude udrží krok, podpoří zdravý růst a vývoj a samozřejmě bude vypadat pěkně. Značka klade velký důraz také na udržitelnost a životní prostředí, má certifikaci podle ISO 14001 a recykluje přes 95 procent veškerého odpadu. Spolehněte se na německou kvalitu a nedělejte kompromisy. V nabídce Pepino online najdete zimní i letní boty, capáčky, holinky, plážové žabky… zkrátka všechny druhy botiček pro spokojené dětské nožky!

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej.