Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Boty pro děti63

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

Dětské boty SUPERFIT na ABOUT YOU

Hledáš pro svou holčičku nové boty, které budou vypadat pěkně, a zároveň budou pevné a kvalitní, takže se nerozpadnou po několika skocích přes švihadlo? Seznam se se značkou dětských bot SUPERFIT, která se specializuje na potřeby dětí po všech stránkách. Dětská obuv SUPERFIT pro dívky zajistí, že se Tvoje dcerka bude venku pohybovat ve skvělém stylu a bude jí přitom dobře. Boty s ní přežijí i různá dobrodružství, která ji při poznávání světa venku čekají. Mrkni na nabídku, kterou jsme pro Tebe na ABOUT YOU připravili. Najdeš u nás všechny druhy bot, které malé slečny potřebují do své výbavy: od sandálků a domácí obuvi po sportovní tenisky. Vše v atraktivních barevných designech, do kterých se Tvá dcerka zamiluje na první pohled. Připrav se osvěžit její garderobu se stylovými dětskými botami SUPERFIT!

Dětské boty SUPERFIT: S láskou k těm nejmenším

Chceš pro své dítě to nejlepší? Dětská obuv SUPERFIT patří výrobci dětského oblečení pocházejícího z Rakouska s názvem Legero Schuhfabrik GesmbH. Podnik byl založen přímo ve Vídni už v roce 1875, takže měl dost času etablovat se na trhu s obuví a vyvinout ty nejlepší technologie. Nohy malých dětí se od těch dospělých značně liší. Proto se firma specializovaná pouze na dětskou obuv snaží věnovat zvláštní pozornost výrobě i použití materiálů, které musí ledacos vydržet. Současný vývoj trendů směřuje k tomu, aby byla dětská obuv zábavná, hravá a měla sportovní design. Malé děti přikládají výběru těch správných cool bot velký význam, kolikrát možná větší než sami dospělí. Nové kolekce dětských bot SUPERFIT se prezentují svěžími siluetami, sportovním designem a čerstvou paletou barev. Značka nabízí nejen atraktivní vzhled bot schopný oslovit dětský vkus, ale také vysoký komfort při nošení podpořený nejrůznějším technologiemi, které dětské boty SUPERFIT staví na výslunní.

Dětské boty SUPERFIT: Vychytané po všech stránkách

Dětské boty SUPERFIT pro dívky jsou vybavené jednoduchým, ale přitom pokročilým zavazovacími systémy, které poskytují skvělou přilnavost boty k chodidlu a stabilitu. Suché zipy, kterými je většina tenisek vybavena, je praktickou a rychlou alternativou ke tkaničkovému typu zavazování. Umožňuje botu rychle a efektivně zavázat s adekvátním utažením podle individuálních potřeb dítěte. Díky technologii GORE-TEX, kterou jsou některé modely vybaveny, je uvnitř udržováno přijatelné klima po celou dobu nošení. Dětská noha má stejné množství potních žláz jako noha dospělých, ale na mnohem menší ploše. O to důležitější je dbát na to, aby boty zůstaly suché a převládal příjemný pocit. Dětské boty SUPERFIT s membránou GORE-TEX se navíc starají i o prevenci promočených bot při skoku přes kaluže a další nečekaná dobrodružství. Voda zůstává venku, zatímco pot může proniknout zevnitř ven. Není to geniální? Potěš svou dcerku vychytanou dětskou botou SUPERFIT, která přežije nejednu nástrahu počasí.