Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

JACKY: Německá kvalita pro děti

Sháníš vhodné oblečení pro své ratolesti? Značka JACKY se už přes 5 dekád zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů pro děti od narození do 4 let, které jsou navíc neuvěřitelně pohodlné a funkční. Co znamená označení kvalitní, když je řeč o módě pro děti? V pojetí JACKY je to hlavně zajištění bezpečí dětem a dokonalé čistoty jejich oblečení. Toho značka dosahuje nejen svými materiály, ale i procesem výroby, který je šetrný k životnímu prostředí a produkuje pouze udržitelné výrobky. Nadčasový design všech kousků a pozornost zaměřená na detailní zpracování Ti zaručí, že se Tvoje miminko či batole bude mít vždy jako v bavlnce. Tak co myslíš, je už na čase vyzkoušet něco extra pro první krůčky Tvého nejmenšího?

Jak to bylo s JACKY?

Společnost JACKY založil v roce 1965 Walter Boley v bývalém centru německého průmyslu pleteného zboží. Firma je i po více než 50 letech svého fungování stále rodinným podnikem, který dnes řídí už její druhá generace vlastníků. Momentálními obchodními řediteli jsou Jürgen a Joachim Boleyovi, kteří přispívají k rozvoji brandu nejen tím, že sami vyrostli v textilním prostředí. Dohromady jsou také otci 4 dětem. Dobře tedy ví, co miminka potřebují nejvíc. Se značkou JACKY, jejíž všechno oblečení se vyrábí výhradně v Německu, máš vždy záruku té nejlepší kvality.

Nejkrásnější kousky JACKY online na ABOUT YOU

Růžové dupačky pro holčičku, modré zase pro kluka. Nebaví Tě stereotypy? JACKY uspokojí Tvá základní očekávání, ale své kolekce obohatí vždy i o pár specialit. Můžeš se u ní těšit na spoustu hravých motivů, veselých i neutrálních barev, a hlavně na všechny kousky oblečení, které bude dítě ihned po narození potřebovat. Je libo měkké tepláčky ze 100% bavlny, pletenou bundičku nebo třeba veselou dětskou deku? Porozhlédni se v naší nabídce a nakup svým dětem praktické a krásné oblečky, které po sobě mohou dědit i několik let! Vyber si to nejlepší od JACKY online na ABOUT YOU. Pohodlně objednej z bezpečí domova za několik minut a užij si rychlého doručení až ke svým dveřím. Nesedí rozměr tak, jak by měl? Žádný strach. U nás můžeš zboží vrátit zdarma, a to až do 100 dnů!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej.