KENDALL pro ABOUT YOU – nakupuj nyní!5

Black Friday může začít!
Bezkonkurenční nabídky a slevy5

BLACK FRIDAY na ABOUT YOU

Black Friday se již skončil. Nakupovat za skvělé ceny můžeš na ABOUT YOU však během celého roku! Objev nyní výprodej dámské módy a nakupuj oblečení, boty a doplňky ve slevě. Pány naopak potěší kategorie zlevněné pánské módy. Objednej si své oblíbené kousky ještě dnes a využij výhod, jako je bezplatné doručení a vrácení zboží či platba na dobírku.

Black Friday 2021: 26. listopad 2021

BLACK FRIDAY vyzývá i tento rok doslova ke slevovému šílenství. Ceny díky exkluzivním BLACK FRIDAY slevám klesají a srdce všech nejen módních nadšenců plesají! Ale jak BLACK FRIDAY slevy vůbec vznikly? ABOUT YOU ti na to odpoví:


BLACK FRIDAY, v překladu černý pátek, pochází původně z Ameriky a označuje den po Dni díkůvzdání. Tento americký svátek nesoucí se ve jménu rodiny, lásky a krocana s nádivkou je možné srovnat s českými dožínkami. Následující den, tedy pátek, si mnoho Američanů bere dovolenou a využívá tento den pro tradiční rodinný prodloužený víkend a k nákupu prvních dárků - vánoční sezóna je tímto zahájena!


Samozřejmě, že si tohoto trendu všímají i obchodníci s cílem se slevovými akcemi dosáhnout nejvyššího možného zisku. Mnoho obchodů otevírá na BLACK FRIDAY své brány již v 05:00 a nabízí nekonečné slevy a speciální nabídky. Aby zboží za bezkonkurenční slevy nikomu neuniklo, stojí mnoho nadšených nakupujících již od noci řady před nákupními centry.


S rozšířením online nakupování se oblibě začal těšit i CYBER MONDAY, první pondělí následující po Dni díkůvzdání. Zatímco BLACK FRIDAY slevy byly určeny spíše pro kamenné prodejny, CYBER MONDAY slevy nabízely především e-shopy a nakupování za příznivé ceny se tedy odehrávalo v online světě. V poslední době je možné pozorovat spojení těchto dvou dnů, a tak se zákaznicí v mnoha případech mohou těšit na prodloužený víkend plný skvělých slevových nabídek.


Ale co přesně stojí za vznikem tohoto pojmenování?

Koluje mnoho mýtů a teorií o vzniku jména “ČERNÝ PÁTEK” - zde ti představíme tři nejoblíbenější:


  • Teorie 1: Obrovské davy lidí, které se v tento pátek pohybují nákupními centry, vypadají jako velká černá masa.
  • Teorie 2: Prodejem zlevněného zboží promění obchodníci jejich červená čísla v zisky a černá čísla.
  • Teorie 3: Z přepočítávání utržených zisků se obchodníkům od bankovek zašpiní prsty.

Na čem se ale všechny teorie shodnou je, že obchodníci vydělávají a my ušetříme – hodně ušetříme!

BLACK FRIDAY na ABOUT YOU

Také ABOUT YOU ti nabízí na BLACK FRIDAY neodolatelné nabídky. V pátek, 26. listopadu 2021, se tak můžeš těšit na skvělé fashion kousky za bezkonkurenční ceny a to nejlepší na tom je, že nakupovat můžeš z pohodlí domova! Vyhni se přeplněným nákupním centrům a bojům o poslední zlevněné produkty. Objednej si třeba přímo z gauče a vyvaruj se tak dlouhým řadám na kabinky a u pokladen. V BLACK FRIDAY slevách na ABOUT YOU najdeš bundy, šaty, kalhoty a mnoho dalších produktů – ale jen do vyprodání zásob! Zajisti si zlevněné kousky před ostatními. Těš se na předvánoční období s ABOUT YOU a využij výhod, které ti náš e-shop nabízí – nákup na dobírku, bezplatné doručení a vrácení zboží, možnost vrácení zboží ve lhůtě 100 dní!

Black Friday FAQ

Kdy se koná Black Friday 2021?

Pátek, 26. listopadu 2021

Co se děje na Black Friday?

Na Black Friday nabízí krátce mnoho obchodníků ve svých kamenných prodejnách a online zboží díky vysokým slevám za velmi výhodné ceny. Díky tomu můžeme sehnat první vánoční dárky za bezkonkurenční ceny, obchodníkům na druhé straně stoupají zisky.

Jak dlouho trvá Black Friday?

Black Friday, jak lze odvodit již z názvu, se koná v pátek. Mnoho obchodníků ale spouští Black Friday slevy již o několik hodin dříve a slevy je často možné využít v průběhu celého víkendu. Většina Black Friday slevových kampaní tedy trvá minimálně 3 dny.

Oblíbené značky v Black Friday výprodeji

PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUDiscoverDiners ClubPPLZásilkovna
Česká republika
*Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.**Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2021 ABOUT YOU SE & Co. KG