Sportovní plážová obuv pro ženy38

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Sportovní plážová obuv

Objev další produkty z kategorie Sportovní boty

Plážové boty pro aktivní dovolenou

Tak už je to zase tady a Ty vyrážíš po delší době k moři? Určitě už se těšíš nejen na sluneční paprsky, relax a slanou vodu, ale také na nošení všech těch pohodových kousků, které právě na dovolené vždycky nejvíc užiješ. Pokud jsi při pakování právě zjistila, že Ti chybí sportovní boty na pláž, nemusíš zoufat. Na ABOUT YOU jich máme dostatek, aby sis z nich snadno mohla vybrat svůj nový oblíbený pár. Je sportovní móda přesně to, v čem se nese Tvůj styl oblékání? Tak hurá do akce! Když si vybereš hned teď, zaručeně Ti je ještě před odjezdem stihneme doručit. Krátká doba od expedice zásilky po doručení na Tvou adresu je totiž naší specialitou! Jaký pár dámské plážové obuvi Tě okouzlí nejvíc?

Na jaké druhy plážových bot se u nás můžeš těšit?

Sportovní plážová obuv pro ženy se nese hlavně ve stylu gumových pantoflů, které jsou k moři jako stvořené. Díky jejich materiálu se totiž nemusíš bát, že se po namočení poškodí. Takže v čem jiném se brouzdat po pobřeží než právě v nich? Otevřená špička umožní Tvým nohám dýchat, popřípadě i vyniknout Tvé krásné dovolenkové manikúře. Volíš jako plážovou obuv raději žabky? I ty jsme pro Tebe na ABOUT YOU připravili! Vyber si z veselých barev jako svítivě růžová, žlutá nebo oranžová, které jsou na léto jako stvořené, či neutrálních modelů v černé a bílé barvě, které ještě zvýrazní Tvé nově získané opálení! Až se vrátíš domů Tvé plážové boty nemusí vůbec zahálet. Určitě pro ně najdeš i další využití – třeba jako obuv na bazén, či do sprch po jakékoliv sportovní aktivitě. Můžeš je samozřejmě nosit i jako pohodlnou obuv na přezutí doma či do práce.

Kup si nové plážové boty na ABOUT YOU

Procházej se po našem online obchodě a prohlédni si všechny značky dámských plážových bot, které tu pro Tebe máme! ADIDAS PERFORMANCE a ADIDAS ORIGINALS Tě nezklame v ryze sportovní nabídce pohodlných gumových pantoflů v různých neutrálních i pastelově zbarvených či svítivých odstínech. 3 proužky přes špičku, či loga značky nenechají nikoho na pochybách, pro jakou značku bije Tvoje srdce. Sportovní vibrace nesou i plážové boty PUMA ovšem s dotykem ženské elagance. Lákají Tě spíš žabky? Prolustruj nabídku značky CROCS! Objednej si z ABOUT YOU svůj nový pár bot k vodě a užij si léto na maximum!