Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5

Luxusní svetry810
Zobrazit
Třídění
Velikost
Barva
Značka
Cena
PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna

Luxusní dámské svetry

Co dělá z oblečení opravdu luxusní kousky? Je to značka, skvělý design, drahý vzácný materiál nebo samotná nositelka? Možná trochu od každého. Pojď se s námi podívat na luxusní svetry, se kterými vystoupáš až na vrchol módního nebe. Když se do nich oblečeš, budeš přesně vědět, o čem je řeč! Na ABOUT YOU jsme pro tebe připravili luxusní dámské svetry od značek, jako je třeba POLO RALPH LAUREN, Calvin Klein, BOSS CASUAL, WEEKEND MAX MARA nebo PRINCESS GOES HOLLYWOOD. Vyber si svůj vysněný model už dnes!

Materiál – král luxusních svetrů

Věcí, kterou pocítíš na první dotyk vlákna, když se do nového kousku oblečeš, je materiál. U luxusních dámských svetrů se využívají prvotřídní tkaniny, které mají nejen jedinečné vlastnosti, ale často se i získávají komplikovaným způsobem z omezených zdrojů. Jedním z nich je třeba vlna, která je 100% přírodním materiálem. Získává se stříháním ovcí a podle typu chovu se pak rozlišují její různé druhy. Určitě znáš třeba slavnou vlnu Merino, která začala být hitem pár let po začátku nového tisíciletí. Benefity ovčí vlny tvoří hlavně skvělé termoregulační schopnosti, protože v létě chladí, ale v zimě hřeje. Je také prodyšná a neabsorbuje pachy, takže se příjemně nosí. Vůči pokožce je šetrná a nezpůsobuje žádné alergické reakce. Dalším luxusním materiálem je třeba kašmír, který se zas získává vyčesáváním kašmírských koz. Jedná se o nejjemnější látku luxusních svetrů, která nemá obdoby. Hřejivost takových kousků je přitom ještě několikanásobně větší než u ovčí vlny. Dokonalou a kvalitní textilii pak tvoří třeba i bavlna, len, či hedvábí a jejich různé kombinace. Na ABOUT YOU ti všechny skvělé varianty přinášíme online!

Luxusní svetry – dámské modely na ABOUT YOU

Prémiové značky, které jdou ruku v ruce s luxusními designy předních návrhářů a s kvalitním zpracováním – to jsou naše dámské svetry. Luxusní výběr toho nejlepšího z nejnovějších módních kolekcí si teď můžeš prohlédnout z pohodlí svého domova. Zamiluj se do módních designů aktuální sezóny, nebo si pořiď neutrální kousek bez ozdob, který ti vydrží dlouhá léta v perfektním stavu. Můžeš si být totiž jistá, že kvalita jen tak z módy nevyjde. Rozhodně ne v případě luxusních dámských svetrů, které mohou vytvořit pevný základ tvého šatníku. Spolehni se na ně, kdykoliv potřebuješ zahřát na těle i na duši a vezmi je do společnosti, kde tě budou dokonale reprezentovat. Svetr je láskyplný partner, který tě jen tak neopustí – vychutnej si svůj nový dílek luxusu z ABOUT YOU!

Oblíbené značky v této kategorii
Oblíbené barvy v této kategorii
Další zajímavá témata
Dámské kategorie
Dámské značky
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG