PŘED LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -40 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Tenisky pro chlapce559

Objevování světa v chlapeckých teniskách

S novým super párem chlapeckých tenisek od známých značek, může venku Tvůj kluk běhat, skákat nebo dělat cokoliv dalšího, co je v jeho věku přirozené, a to v naprostém pohodlí a za jakéhokoliv počasí. Jeho aktivní životní styl vyžaduje tenisky pro kluky, které vydrží neustálý pohyb v náročném i běžném vycházkovém terénu. Na ABOUT YOU Ti nabízíme spoustu kvalitních modelů, které určitě udrží krok s Tvým malým chlapcem v jeho každodenních výzvách a objevování světa kolem něj.

Jaké chlapecké tenisky jsou ty pravé?

Chlapci si většinou boty vybírají hlavně podle atraktivního designu. Ty jako zodpovědný rodič ale vezmi raději v úvahu i dalších věci jako je kvalitní značka, funkčnost a použití. Značka může o botách hodně prozradit ještě dřív, než si je poprvé obuje na sebe. Různé designy, pohodlí, speciální funkce materiálů i rozdílná životnost bot hrají při výběru vhodného páru svou roli. Některé tenisky pro kluky toho snesou více než jiné, jiné jsou zase pohodlnější, ovšem na úkor životnosti. Módní obuv se hodí pro malé modely, bytelné sportovní kecky zas ocení neposední aktivní sportovci. Zkrátka, je tu hodně faktorů, na které je třeba se zaměřit, pokud chceš pro svého miláčka vybrat chlapecké tenisky, které mu sednou. Jeho bláznivé nápady, jako je třeba hraní si v dešti, bývají často výzvou nejen rodičů ale i testem samotných tenisek.

Nakup skvělé tenisky pro kluky na ABOUT YOU

Jednou z nejznámějších značek obuvi na světě, která vyrábí stále nové tenisky pro kluky, je Nike. Náš sortiment zahrnuje klasické odlehčené běžecké kousky i nejnovější trendy na každodenní nošení, kterými se Tvoje dítě rádo pochlubí na hřišti i ve škole. Další snadno rozpoznatelnou značkou je adidas. Obuv od značky adidas Originals se díky odolným materiálům – gumové podešvi a koženému povrchu – dokonale hodí na všechny volnočasové aktivity – chůzi ve městě, dovádění v tělocvičně nebo i ven na antuku a písek. Mezi značky chlapeckých tenisek, kde platí pravidlo, že za málo peněz pořídíš hodně muziky, a které rozhodně stojí za vyzkoušení, patří HUMMER, SUPERFIT, KAPPA, FILA a mnoho dalších. Užij si bohatý výběr těch nejlepších chlapeckých tenisek na ABOUT YOU a měj jistotu, že Tvoje došlap Tvého dítěte bude vždy vyladěný po bezpečnostní i stylové stránce!