Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

Molo: Hit rozehrávající dětskou módu novými tóny

Chceš mít doma ratolest jako z přehlídkového mola? Není nic snazšího! Vybav dětskou skříň kousky z Molo online a hned bude doma o něco veseleji. Značka Molo, to jsou kousky, které obsáhnou celý dětský svět holčiček i malých pánů, a to „trochu jinou“ módou, než znal fashion svět zaměřený na děti před jejím příchodem. Nevnímá totiž dětské oblečení jako druhotný produkt ke kolekcím pro muže a ženy. Děti jsou její prioritou a jejich oblékání vášní. Oblečení Molo nejsou jen další trička, kalhoty a mikiny na převlečení, jsou to noví nejoblíbenější společníci na každý všední den oslavující radost, nevinnost, růst a hlavně fantazii! Jak to všechno začalo? Co je pro tuhle dánskou značku z Kodaně typické a proč se vyplatí věnovat jí pár minut pozornosti?

Móda blízká dětskému srdci: Molo online

První kolekce zaměřená na děti ve věku od 2 do 8 let spatřila světlo světa na jaře roku 2008. Po prvním úspěchu se značka osmělila a další svou řadu zaměřila na miminka a batolata jen o 2 roky později. A odtud už to jelo vesele dál! Dnes Molo obchody najdeš ve 40 zemích po celém světě. Nabízí módu pro děti obou pohlaví od narození až do věku 16 let, a to ve všech kategoriích, od oblečení na každodenní nošení přes vychytané a stylové trendy modely do města, po sportovní kousky včetně plavek! Molo krmí dětskou představivost skrze výrazné syté barvy, zajímavé tvary a neotřelé celoplošné designy. Ale co si budou z kolekcí děti zaručeně užívat nejvíc? Hromadu vtipných a hravých potisků, se kterými se mohou jednoduše ztotožnit a mohou se do nich šmahem zamilovat!

Proč sáhnout po kouscích z Molo e-shopu na ABOUT YOU?

Designéři značky Molo věří, že děti by měly hrát určující roli při vzniku oblečení, které je pro ně určené. Vyrábí tak kousky pro opravdový život, nejen pro speciální příležitosti. Děti totiž potřebují prostor k tomu, aby mohly nebojácně prozkoumávat svět kolem sebe, volně se vyjádřit a pohybovat se bez omezení, a to v oblečení, které jim k tomu dá ty nejlepší předpoklady, a nejen samá omezení. Vyzkoušej náš Molo e-shop na ABOUT YOU a dej svému potomkovi skvělou výbavu do šatníku ve formě love brandu přinášejícího nejvyšší kvalitu zasazenou do jedinečného stylu, o kterém tajně sní i dospělí. Když objednáš z Molo online dnes, už za 3 dny se můžeš těšit na novou várku skandinávského designu u Tvých dvěří!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej.