Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5

Plavky182
Zobrazit
Třídění
Velikost
Barva
Značka
Cena
PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna

Plavky pro miminka: To nejhezčí koupání pro malé holčičky a chlapečky

Plavání pro miminko představuje skvělé zpestření prvních měsíců vstupu do života a přináší celou řadu benefitů pro jeho psychomotorický vývoj. „Dospělácké“ plavání se v bazéně sice ještě nenaučí, ale za to si zvyknou na vodu a nebudou se jí v budoucnu bát. Cachtání ve vodě už od útlého věku navíc zlepšuje koordinaci pohybů dítěte a jeho sílu a obratnost. Říkáš si, že by bylo super, taky začít chodit na společné plavání? A už máš pořízené plavky pro svoje miminko? Na kurzy plavání spolu můžete vyrazit už 6. měsíc po porodu! Na ABOUT YOU pro Tebe máme nachystané krásné plavky pro kojence i pro větší batolata. Stačí si jen vybrat, v čem si myslíš, že bude Tvému dítku ve vodě nejlíp!

Druhy plavek pro miminka

I když se „dospělácké“ kategorie plavek neustále rozrůstají o nové střihy a hýří to mezi nimi extravagancí, dětské oblečení na koupání se drží spíš klasiky. Proto si můžeš vybírat hlavně mezi jednodílnými kousky s hladkým povrchem bez zbytečných ozdob v podobě průstřihů, třásní či kamínků. Plavky pro miminka jsou ale krásné, i když kladou důraz hlavně na praktickou stránku nošení. Zdobnost jim dodávají hlavně barvy a dětské motivy vytištěné na povrchu. Zaujaly Tě kousky v jednoduchém stylu? Nebo dáš přednost barevné variantě s oblíbeným Disney potiskem?

Kouzelné plavky pro miminka na ABOUT YOU

Využij možnosti vybrat si ty nejhezčí plavky pro miminka od různých dětských značek pěkně na jednom místě. U nás se nemusíš bát, že sáhneš vedle! Nepadnoucí plavečky jednoduše vrátíš zpátky a rychle objednáš jiné, které budou sedět jako ulité. Vyber nové plavky pro batolata už dnes a za 3 dny spolu můžete poprvé vyrazit za novým dobrodružstvím do bazénu! Už se těšíš na společně strávené chvíle ve vodě? Pohybu a času strávenému s rodinou zdar!

Oblíbené značky v této kategorii
Oblíbené barvy v této kategorii
Další zajímavá témata
Dětské kategorie
Značky pro děti
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG