Ponožky335
Zobrazit
Třídění
Velikost
Barva
Značka
Cena
NAME IT Ponožky – černá: přední strana
-15%
5 ks v balení

NAME IT

169 Kč199 Kč
Dostupné velikosti: 19-21, 22-24, 25-27, 28-30
NAME IT Ponožky 'Storm' – modrá: přední strana
-43%
3 ks v balení

NAME IT

169 Kč299 Kč
Dostupné velikosti: 19-21, 25-27, 28-30
EWERS Ponožky – pink: přední strana
Nové
6 ks v balení

EWERS

259 Kč
Dostupné velikosti: 13-18
SCHIESSER Ponožky – pink: přední strana
-26%
5 ks v balení

SCHIESSER

329 Kč449 Kč
Dostupné velikosti: 19-22, 23-26, 27-30
PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna

Ponožky pro miminka: Skvělý design, materiál i teplo

Udržet své miminko v teple je jednou ze základních starostí každého rodiče. Bezpečné ponožky pro miminka z příjemných materiálů a s ochrannými prvky ti tuhle práci značně usnadní. Na ABOUT YOU jsme pro tebe připravili dostatečně širokou nabídku, která uspokojí všechny potřeby tvého malého drobečka. Těšit se můžeš třeba na značky, jako je mp Denmark, NAME IT, Maximo, Falke, Liliput a mnoho dalších. A jaké jsou ty nejlepší ponožky? Miminko se musí cítit hlavně pohodlně a příjemně, proto vybírej ideálně z přírodních materiálů, které nekoušou a neškrábou. Co se týče střihu, tak záleží na stáří dítěte a taky na tom, co právě pro tebe představuje tu nejpraktičtější variantu při jeho oblékání.

Jak se číslují ponožky pro miminka?

Číslování ponožek pro miminka se někdy může zdát jako velká věda. Každý výrobce totiž čísluje různě – a to podle věku, výšky dítěte v centimetrech nebo přímo podle konkrétní míry chodila. Do toho se přidávají místní rozdíly v metrickém systému podle toho, z jaké země výrobce pochází. Nejčastější, a zároveň nejjednodušší je číslování podle výšky dítěte. Naštěstí je většina kousků jemně elastických, takže rozdíl 1 až 2 velikostí nehraje zas tak velkou roli. Pokud chceš mít ale jistotu, že ponožky miminko nebudou někde škrtit, nebo se naopak vytahovat a padat z nohy, raději si vyhledej přímo tabulku velikostí od vybrané značky.

Různé druhy krásných ponožek pro miminka na ABOUT YOU

A jaké ponožky pro miminka vybrat? V naší nabídce najdeš kotníkové kousky, klasické dlouhé ponožky, bavlněné ponožkové bačkůrky pro první krůčky, které vyrábí třeba značka Maximo. Vyber si z řady veselých a hravých dětských designů, jednoduchých variant v bílé, šedé či černé barvě, nebo vsaď na žertovné nápisy, které zvednou náladu každému členovi rodiny. Máš už doma odrostlejší dítě? Podívej se i na naší nabídku v kategorii dětské ponožky, kde najdeš spoustu inspirativních kousků ve větších velikostech.

Oblíbené značky v této kategorii
Oblíbené barvy v této kategorii
Další zajímavá témata
Dětské kategorie
Značky pro děti
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG