Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
 Popis značky
Všechny produkty od GERRY WEBER332

Gerry Weber: Sofistikovaná móda pro náročné ženy

Chtělo by to svůj šatník doplnit nějakými lepšími kousky? Inspiruj se u módní a lifestylové značky Gerry Weber, která ti přináší spoustu exkluzivních dámských modelů. Tohle oblečení podpoří tvůj individuální styl a bude se ti hodit na každodenní nošení do kanceláře i třeba na party. Zaměřuje se na ženy, které se rády baví, a to jak v módě, tak v životě. Značka klade důraz především na zpracování, střihy a materiály oblečení, protože je to právě kvalita, která odliší tvé nejoblíbenější modely od obyčejných i když stylových kousků. Objev nabídku Gerry Weber e-shopu na ABOUT YOU a zamiluj se do slušivých triček, blůzek, košil a pleteného oblečení nebo do dobře padnoucích kalhot či kabátů. Nepřehlédni ani lichotivé sukně a šaty přizpůsobené všem přednostem ženských siluet!

Něco málo z historie značky Gerry Weber

V roce 1973 založil Gerhard Weber spolu s Udem Hardieckem firmu Hatex KG s původním úmyslem soustředit se na výrobu dámských kalhot. Tímto krokem položili základy k pozdějšímu fungování Gerry Weber International AG – mezinárodnímu uskupení sdružujícímu hned několik módních značek, jako je kromě brandu Gerry Weber také Taifun a Samoon. Toto uskupení vzniklo přeměnou původní původní firmy v roce 1989. V následujících letech se značka rozšířila hlavně, co se týče prodejních platforem. Vzniklo například multi-brandové obchodní centrum Gerry Weber v Bielefeldu, exkluzivní showroomový komplex Halle 29 v Düsseldorfu a v roce 2005 dokonce úplně první Gerry Weber e-shop. Od roku 2015 se brand začal více soustředit na udržitelnost a obdržel například certifikaci GOTS, která potvrzuje prověřením výrobních procesů používání organicky pěstované bavlny. Jednalo se o velký krok směrem k udržitelné módě. Dnes je značka jednou z nejznámějších módních a lifestyle brandů v Německu.

Užij si bohatě zásobený Garry Weber e-shop na ABOUT YOU!

Neustálý přísun nových nápadů a inovací a nekonečná energie udělali z výrobce původně jen dámských kalhot mezinárodního experta na moderní ženskou módu, která ale vychází z klasických principů. Značka Gerry Weber se na trhu drží už skoro půl století. Její úspěch je podpořen jedinečnými modely, které jsou kvalitně zpracované, nadčasové, ale zohledňují i módní trendy. Okouzlí tě třeba hladké černé kotníkové boty, které padnou ke každému ležérnímu outfitu? Doplň je třeba klasickou bílou košilí a černou sukní ze syntetické kůže nebo dvoubarevnými šaty s celoplošným vzorem a hned můžeš vyrazit třeba na pracovní oběd. Buď elegantní, trendy i ležérní a získej svůj nový look právě s Gerry Weber on-line shopem na ABOUT YOU!