Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od KAPPA27

Objev svět sportovního oblečení Kappa

Kappa je značka, která je úzce zaměřená na sportovní oblečení a obuv. Nemusíš se tedy bát, je to skutečný profík v kvalitě a trendy návrzích sportovního oblečení! Jde o italskou značku, jejíž kořeny sahají už do roku 1916 a přes dlouhou historii vzniklo v roce 1969 logo, které je dnes už notoricky známé. Kappa je univerzální značka a soustřeďuje se stejným dílem na módu pro ženy, muže i děti. Určitě Kappu znáš také jako podporovatele celé řady sportovců a celých sportovních týmů! Dlouhodobě podporuje basketballové hráče, golfisty i fotbalisty nebo i několik českých hokejových týmů. Podívej se na náš eshop a vyber si kvalitní sportovní kousky, kterými Kappa může zase podpořit tebe!

Vytvářej trendy sportovní outfity s modely značky Kappa

Kappa online shop ti nabízí úžasně trendy sportovní oblečení, ve kterém budeš za hvězdu. Vybrat si můžeš mezi dámskými sportovními kalhotami, ke kterým stačí přidat měkkou mikinu Kappa v klasickém střihu nebo v moderním zkráceném. Skvělý outfit do posilovny nebo na běh máš hotový. Kappa tě vybaví i novými sportovními botami, které jsou velmi všestranné. Pro muže má ale značka taky nachystané desítky modelů, které se dají využít jak na sport, tak pro volný čas na každodenní nošení. Vyber si mezi kvalitními bundami, tričky nebo dalšími modely a nech se inspirovat při vytváření tvého jedinečného ležérního vzhledu. A nezapomeň, že ABOUT YOU myslí i na děti a má pro ně také připravené trendy návrhy, ve kterých jim nic nebrání volnosti při jejich aktivitách!

Kappa – nadčasová klasika

Oblečení Kappa se ideálně hodí pro sportovně zaměřené lidi, kteří milují ležérní a pohodlný styl, který ale vždy vypadá dobře a je kvalitně zpracován. Firmě Kappa nikdy nedochází inspirace a nápady reagovat ve svých návrzích na současné trendy a životní styl. Zároveň perfektně umí vytvořit nadčasové styly, u kterých se soustřeďuje na detail. Snaží se stále inovovat a navazovat na své minulé návrhy, nedistancuje se od toho, s čím přišla Kappa už před lety, pouze to vylepšovat a upravovat podle současných trendů. Díky tomuto přístupu je jasné, že Kappa nikdy neomrzí, stále se zdokonaluje a hledá nové svěží impulsy. Uvidíš, že jakmile objevíš trendy modely značky Kappa v našem eshopu, hned si tě návrhy získají. Tak se pohodlně usaď a užij si vybírání svého nového sportovního oblečení na ABOUT YOU.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky KAPPA.