Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od VALENTINO74

Valentino: Luxusní móda a kožené doplňky, které dobyly svět

Když kožené výrobky, tak z Itálie. Jestli je tohle tvrzení i tvým osobním heslem, tak by tvé pozornosti neměla ujít značka Valentino. Jedná se o italský módní brand založený v roce 1960 Valentinem Garavanim. Ten se měl původně stát právníkem, ale jeho láska k módě ho donutila přestěhovat se do Říma, kde odstartoval svou vlastní módní kariéru. Jeho oblečení proslulo nejen svými kvalitními materiály, ale i extravagantními detaily rozpoznatelnými na první pohled. Po Garavaniho smrti koupila značku investiční skupina Mayhoola, která vlastní například i Balmain nebo Pal Zileri. V roce 2010 podpořilo globální povědomí o značce partnerství s filmem „Black Swan“. O rok později se pak brand Valentino stal oficiálním módním partnerem amerického Fashion Weeku. Už celou řadu let ti přináší luxusní styl podpořený kvalitní výrobou i materiály, takže s jeho produkty nikdy nemůžeš šlápnout vedle. Kromě oblečení u něj najdeš i doplňky, jako jsou šály, klobouky, nebo pásky, luxusní parfémy či šperky a samozřejmě obrovský výběr nádherných kabelek. Uchvátí nějaká právě tebe?

Valentino styl a jeho hlavní kolekce

V současnosti má na značku obrovský vliv její aktuální kreativní ředitel, který na pomyslný trůn usedl už v roce 2008 Pierpaolo Piccioli společně s Marii Grazií Chiuri, která o 8 let později společnost opustila. O té doby brand Valentino pod Piccioliho vedením prošel vývojem, který je v něm patrný i dnes. Opírá se o inovace, které ale vycházejí z módních tradic, bez kterých by jejich existence ani nebyla možná. Valentino kolekce oslovují svět v několika hlavních liniích. První je „haute-couture“, do které spadají kolekce plné unikátních šatů, které jsou k vidění na módních přehlídkách a celebritách po celém světě. Kolekce Prêt-à-Porter hotových výrobků k prodeji pro běžné zákazníky odráží světovou estetiku zabalenou do nadčasových stylů. Jednotlivé modely v sobě mají krásu i eleganci a dokonalé zpracování jim dodávají jak pokročilé průmyslové technologie, tak vysoký podíl ruční práce. Poslední kolekce Valentino Garavani je věnovaná doplňkům. Přináší batohy, kabelky a další kožené zboží, jako jsou například Valentino pásky. Do samostatné kategorie pak patří ještě parfémy nebo sluneční brýle.

Užij si prémiové produkty Valentino na ABOUT YOU!

V naší nabídce na ABOUT YOU najdeš to nejlepší od značky Valentino, ať už si vybereš své nové oblíbené kousky mezi botami, oblečením nebo doplňky. Boty od této značky ti vždy přináší pohodlný a stylový zážitek. Vybrat si můžeš z nádherných kožených bot, které jsou často doplněny zajímavými kovovými detaily. Propracované a kvalitní oblečení ti kromě skvěle padnoucích střihů nabízí také nádherné designy, barvy a vzory. A nezapomeň si prohlédnout ani doplňky Valentino. Italské kabelky s rukopisem této značky ti dokonale poslouží jako doprovod do kanceláře i do města nebo na nějakou slavnostní událost. A když se o ně budeš starat, můžeš jejich krásu obdivovat roky. Doplňky Valentino v sobě navíc často skrývají nějaký podíl ruční práce, která jim dodává preciznost a řemeslnou hodnotu. Nenech si je ujít!