Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Nike Air Max 200

NIKE Air Max 200: trendy tenisky v nápaditých designech

NIKE Air Max 200 – kolekce inspirovaná energií země – například lávovými proudy nebo mořskými vlnami. Tyto tenisky poskytují díky dosud největší vzduchové kapsli Max Air mimořádné tlumení. Design u nich hraje prim, ale nadchnou tě i technické detaily: super prodyšný, odolný svršek a nápadné klikaté švy podtrhují celkový vzhled. Modely Air Max 200 od NIKE jsou dostupné v rozmanitých barevných a designérských kreacích. Nezáleží na tom, jestli v bílých a růžových odstínech, s nádechem modré nebo v kombinaci černé a bílé: NIKE Air Max 200 okouzlí svým šarmantním stylem. Ať už se rozhodneš pro pánský, dětský, nebo dámský model: design bude vždy založen na energii země – od mraků až po vlny oceánu. Tento zázrak mezi botami dostaneš jak v decentních, tak i v nápadných odstínech s designovými proužky v zářivých barvách. S těmito teniskami nikdy není nuda.

Technologie NIKE Air Max 200

Kolekce NIKE Air Max 200 pokračuje velmi elegantním způsobem v dlouhé tradici řady Air Max. Ať už se jedná o Air Max 90, Air Max 95, nebo inovativní Air VaporMax: všechny vizuální hranice jsou pryč. K Air Max se hlásí rappeři Drake a Kanye West. Eminem dokonce uvedl na trh vlastní kolekci 8 modelů Air Max. Základní kámen technologie NIKE Air položil letecký a vesmírný inženýr Marion Franklin Rudy a v roce 1987 byl poprvé představen model Air Max 1. Designérem zde byl Tinker Hatfield a právě díky němu se vnitřek podrážky stal stylovým designérským prvkem. O deset let později vytvořil Christian Tresser kolekci Air Max 97. V tomto modelu se vzduchová bublina rozšířila na celou délku chodidla. Jeho aerodynamický design měl připomínat japonský šinkansen.

Populární vzduchová kapsle v oblasti paty zajišťuje maximální komfort

Teď ale přijde to podstatné: čím jsou tenisky NIKE Air Max 200 při běhu tak výjimečné? NIKE Air využívá technologii stlačeného vzduchu v pružné membráně, což má za úkol co nejlépe odpružit dopad chodidla. Při dopadu dochází ke stlačení vzduchu a ihned nato k návratu do původní formy. Výsledek: NIKE Air Max 200 ti v oblasti paty poskytne příjemné odpružení a zároveň lehký odraz, díky kterému si vychutnáš jak vizuálně, tak technicky dokonalý běžecký zážitek.

Další oblíbené modelové řady od značky Nike