Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

NIKE Air Zoom sportovní obuv

NIKE Air Zoom tenisky - v cíli ještě rychleji

Nezáleží, zda při sprintu, nebo maratonu, ve fitness studiu, nebo na basketbalovém hřišti – kdykoli se jedná o rychlost, agilnost a reakčnost, sportovní obuv NIKE Air Zoom Ti pomůže dosáhnout toho nejlepšího výkonu. Inovativní systém NIKE Air Zoom představuje další stupeň ve vývoji Air technologie a rovněž se vsází na mezipodešev s kapslemi naplněnými stlačeným vzduchem, které zaručují excelentní absorpci tvrdosti dopadu. Řada NIKE Air Zoom dále používá napnutá elastická vlákna, která při došlapu odpruží náraz a okamžitě se zase vrátí do výchozího tvaru. Technologie reaktivního odpružení chrání klouby, šlachy a svaly před přetížením – díky tomu poběžíš rychle, a zároveň bezpečně.

NIKE Air Zoom - výkonný footwear se spolehlivým odpružením

Technologie NIKE Air Zoom se v první řadě uplatňuje u běžeckých bot, ale i sportovci z jiných disciplín a teniskoví nadšenci profitují z vynikajících vlastností této série. Některé modely se těší zvlášť velké oblibě – jednak, protože jejich výkon byl mnohokrát podroben zkoušce, jednak, protože prostě skvěle vypadají. Možná nejslavnějším členem řady NIKE Air Zoom jsou běžecké boty NIKE Air Zoom Pegasus, které jsou k dostání také jako mimořádně robustní a odolná trailová obuv. Prodyšné materiály, osvědčené odpružení Air Zoom a hrubě profilovaná podrážka v kombinaci s nádherně přizpůsobivým tvarem vedly ke vzniku jedněch z nejslavnějších běžeckých bot NIKE na celém světě. Kolekcí NIKE Air Zoom Vomero představila značka dalšího zástupce řady Air Zoom, která už prošla několika vydáními. Tento model si Tě získá jako městská běžecká obuv pro různé povrchy a kromě prvku Zoom má také mezipodešev React, která zajišťuje ještě komfortnější odpružení. Kolekce NIKE Air Zoom Structure zaručuje díky vláknům Flywire a zesíleným partiím mimořádně dobrou podporu, zatímco modely NIKE Air Zoom Winflo Ti díky několika tlumicím prvkům zajistí příjemně lehký pocit zejména při běhu na dlouhých tratích.

NIKE Air Zoom: funkční běžecké boty ve skvělých designových provedeních

Také vizuální stránka kolekcí Air Zoom značky NIKE nepřipouští žádné kompromisy. Jak aerodynamický tvar, tak barvy a design působí sportovně, stylově a dynamicky. Dostupné jsou jak klasicky bílé a černé sportovní boty, akcentované kovově lesklými prvky, kontrastními tkaničkami a barevně odlišnými podrážkami, tak modely z vícebarevně potištěných textilií. Chybět nesmí ikonické logo značky, swoosh, umístěné nejčastěji na boční straně bot. Pokud se vydáš na ranní nebo večerní běh, vyber si nejlépe model NIKE Zoom s reflexními prvky, které zvýší Tvou viditelnost a bezpečnost.

Další oblíbené modelové řady od značky Nike