Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Premium185

American Vintage: Zaměřeno na jednoduchost

Značka American Vintage původně vyráběla jenom trička. Po 10 letech od založení se z ale původního jednoho návrhu stala celá kolekce dámské a pánské módy, která se prodává na celém světě. American Vintage je příběhem autentické módy, která lahodí všem typům osobnosti. Je to óda na radost s kapkami svěžích trendů, které ji přenášejí do moderního současného stylu. Základem každé kolekce jsou ležérní střihy a hodně pestrá paleta barev. Hloubku a život dodávají každému kousku přírodní materiály a kvalitní látky upravené tradičním způsobem. Základem je samozřejmě dokonalé řemeslné provedení. Značka American Vintage kombinuje módu a emoce a je skvělá pro kteroukoliv sezónu a každou generaci. Objev jejich kolekce a přesvědč se sama.

American Vintage: Seriózní design s nádechem lehkosti

Tahle značka si potrpí na autenticitu, takže tu rozhodně nenarazíš na velké zdobení nebo pózu. Všechno od American Vintage by se dalo označit jako čisté, svěží a lehoučké. A krásné. Pokud miluješ jednoduchou módu, která má charizma, nejspíš se zamiluješ. Najdeš tu naprosto jednoduché, ale o to víc okouzlující linie. Hebké svetry, elegantní kabáty, rozevláté šaty, tepláky…. Jejich návrháři milují bílou a krémovou a základní odstíny doplňují třeba kovově modrou, temně zelenou nebo bordó. Jedním z bestsellerů je klasický vlněný kabát na knoflíky, který se hodí i do větší zimy. Seženeš tu i klasické vintage džíny, basic řadu triček v nespočtu barev a spoustu dalších nádherných věcí. Nechej se okouzlit americkou tradicí a objev American Vintage.

American Vintage je americká klasika ve francouzských rukou

Značku American Vintage založil v Marseille v roce 2005 mladý podnikatel Michaël Azoulay. Inspiroval se při svých cestách do USA a rozhodl se, že vybuduje značku, která bude představovat svobodu, autenticitu a tradiční principy americké módy. Právě tento vizionářský přístup vdechl značce American Vintage ducha a stal se její DNA. Pro tým značky je typické nadšení pro věc, laskavost, upřímnost, cit pro detail a samozřejmě – dávka nenucenosti a elegance. Michaël způsobil svými návrhy v módním světě malou revoluci – postavil celou kolekci na jednom obyčejném tričku. Po 10 letech má značka American Vintage kompletní pánskou a dámskou kolekci oblečení, které se prodává na 1300 místech po celém světě.